Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Masa kredowa

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl/
Dodane 4 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

W ofercie firmy Tadeo Trading pojawił się nowy produkt dedykowany najmłodszym klientom.

Masa kredowa marki Dong-a to produkt wyjątkowy. Masa nie tylko daje się łatwo formować, ale przede wszystkim szybko zasycha na powietrzu. To, co ważne to fakt, że po zaschnięciu stwardniała masa może służyć jako kreda do rysowania. Dzięki temu, że dostępna jest w  6 kolorach: żółtym, niebieskim, zielonym, czerwonym, białym i czarnym daje duże możliwości zabawy. Produkt jest bezpieczny w użytkowaniu i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

Jego dystrybutorem jest firma Tadeo Trading.


https://tadeo.com.pl/wp-content/uploads/2018/06/slider1.jpg

Historia marki Tadeo Trading to opowieść o firmie, która od 1993 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji w 25 lat przekształciła się w znaczącego dystrybutora artykułów biurowo-szkolnych w Polsce.

Dzięki wyjątkowemu podejściu do klienta zdobyliśmy znaczącą pozycję na polskim rynku art. szkolno–biurowych i dążymy do osiągnięcia równie mocnej obecności na rynkach zagranicznych.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Bezpieczna w użytkowaniu. Dużo kolorów.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B 03-684 , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 532
Wyświetlony: 628
Wygasa: 1 miesiąc i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 15 lat tonerów w Allper.

    Czy wiecie, że najbardziej zasłużonym tonerem w ofercie jest zamiennik do HP Q2612A: KHL-12A? W samej wersji premium sprzedano około pół miliona sztuk! Obecnie urządzeń, w których jest stosowany jest coraz mniej, dlatego zastanawiamy się, czy znajdzie się godny następca? Nasz typ to zamiennik do HP CF279A: KHL-79A. A Wy co sądzicie?

    Więcej…  
  • P jak promocje

    Co wspólnego ma wisienka na torcie i Platforma Corex? Oczywiście wisienką są wszelkie oferty specjalne i promocje przeznaczone dla zarejestrowanych użytkowników Platformy. Wystarczy zalogować się na stronie http://platforma.corex.pl

    Więcej…