Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Masa kredowa

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl/
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

W ofercie firmy Tadeo Trading pojawił się nowy produkt dedykowany najmłodszym klientom.

Masa kredowa marki Dong-a to produkt wyjątkowy. Masa nie tylko daje się łatwo formować, ale przede wszystkim szybko zasycha na powietrzu. To, co ważne to fakt, że po zaschnięciu stwardniała masa może służyć jako kreda do rysowania. Dzięki temu, że dostępna jest w  6 kolorach: żółtym, niebieskim, zielonym, czerwonym, białym i czarnym daje duże możliwości zabawy. Produkt jest bezpieczny w użytkowaniu i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

Jego dystrybutorem jest firma Tadeo Trading.


https://tadeo.com.pl/wp-content/uploads/2018/06/slider1.jpg

Historia marki Tadeo Trading to opowieść o firmie, która od 1993 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji w 25 lat przekształciła się w znaczącego dystrybutora artykułów biurowo-szkolnych w Polsce.

Dzięki wyjątkowemu podejściu do klienta zdobyliśmy znaczącą pozycję na polskim rynku art. szkolno–biurowych i dążymy do osiągnięcia równie mocnej obecności na rynkach zagranicznych.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Bezpieczna w użytkowaniu. Dużo kolorów.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B 03-684 , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 532
Wyświetlony: 547
Wygasa: 3 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jesienne okazje w Asarto

    Kilka dni temu ruszyła wielka akcja jesienna organizowana przez firmę Polcan. Wraz z nadejściem prawdziwej jesieni, dystrybutor marki Asarto nie szczędzi na prezentach dla swoich Partnerów Handlowych. Lista nagród jest długa, a wymagania jak najbardziej realne.

    Więcej…  
  • Etykiety w roli głównej

    Lista zalet lata jest naprawdę imponująca. Początek wakacyjnego sezonu urlopowego, długie, słoneczne dni i ciepłe wieczory należą do najważniejszych pozytywów lipca. Jednak, miłośnicy gotowania oraz zdrowych, naturalnych produktów zapewne najbardziej cieszą się z sezonowych owoców i warzyw, których smak chciałoby się zachować jak najdłużej.

    Więcej…