Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Masa kredowa

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych NOWOŚĆ
Kontakt MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl/
Dodane 5 dni i 9 godz. temu

Opis

W ofercie firmy Tadeo Trading pojawił się nowy produkt dedykowany najmłodszym klientom.

Masa kredowa marki Dong-a to produkt wyjątkowy. Masa nie tylko daje się łatwo formować, ale przede wszystkim szybko zasycha na powietrzu. To, co ważne to fakt, że po zaschnięciu stwardniała masa może służyć jako kreda do rysowania. Dzięki temu, że dostępna jest w  6 kolorach: żółtym, niebieskim, zielonym, czerwonym, białym i czarnym daje duże możliwości zabawy. Produkt jest bezpieczny w użytkowaniu i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

Jego dystrybutorem jest firma Tadeo Trading.


https://tadeo.com.pl/wp-content/uploads/2018/06/slider1.jpg

Historia marki Tadeo Trading to opowieść o firmie, która od 1993 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji w 25 lat przekształciła się w znaczącego dystrybutora artykułów biurowo-szkolnych w Polsce.

Dzięki wyjątkowemu podejściu do klienta zdobyliśmy znaczącą pozycję na polskim rynku art. szkolno–biurowych i dążymy do osiągnięcia równie mocnej obecności na rynkach zagranicznych.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Bezpieczna w użytkowaniu. Dużo kolorów.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B 03-684 , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 532
Wyświetlony: 168
Wygasa: 5 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wirtualny spacer po targach RemaDays Warsaw

    Drogi Czytelniku, chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. 

    Więcej…  
  • Zobacz kto skorzysta na zakazie handlu w niedzielę.

    Od marca 2018 roku wejdzie w życie zakaz handlu w część niedziel w roku. Otwarcie większości sklepów dozwolone będzie tylko w dwie niedziele w miesiącu, o ile nie przypadną akurat w jedno ze świąt ustawowo wolnych od pracy. Zdaniem przewodniczącego Rady Izby Gospodarki Elektronicznej przeniesie to część obrotów do internetu i wpłynie na rozwój tego kanału dystrybucji.

    Więcej…