Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Masa rzeźbiarska MUNGYO

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TADEO Trading Sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B (wjazd od ulicy Zadroże)
03-684 Warszawa
tel: (22)743 95 40
fax: 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
http://www.tadeo.com.pl/
Dodane 2 lata i 4 msc. temu

Opis

Masa rzeźbiarska samoutwardzalna 250 g marki MUNGYO

 

Mungyo Group to przedsiębiorstwo założone w 1946 roku w Korei Południowej. To firma będąca liderem w produkcji i eksporcie produktów plastycznych - eksportuje swoje produkty do 130 krajów na całym świecie w tym także do Polski. Tutaj jej wyłącznym dystrybutorem jest firma Tadeo Trading.

Koncern Mungyo składa się z kilku przedsiębiorstw, wśród których dwie firmy specjalizują się w produkcji i dystrybucji artykułów szkolnych i plastycznych: Mungyo KYOJAI, specjalizującym się w produkcji wyrobów dla plastyków, oraz firmy Mungyo EDUNET, produkującym artykuły typowo szkolne, takie jak markery, zakreślacze, a także kleje. Wszystkie produkty Mungyo charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz bezpieczeństwem użytkowania, co czyni je jednymi z najlepszych dostępnych na rynku.

Obecnie na rynku pojawiła się plastyczna masa w stanie gotowym do użycia i twardniejąca na powietrzu. Masa nadaje się do wykonania głównie małych form rzeźbiarskich, a przedmioty, które z niej powstają po wyschnięciu można malować farbami.

W ofercie firmy Tadeo Trading dostępne są opakowania pośrednie zawierające 20 sztuk 250 gramowych opakowań. Po rozłożeniu opakowania może służyć ono jako ekspozytor.

Opakowanie zbiorcze to 60 sztuk.

Masa dostępna także w opakowaniach 500 g oraz 1 kg.

Więcej na stronie: http://www.tadeo.com.pl 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Przedmioty po wyschnięciu można malować farbami.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B, 03-684

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 341
Wyświetlony: 354
Wygasa: 1 tydzień i 2 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Czemu tak kochamy jednorożce?

    Pamiętacie Jolę Rutowicz? Zważywszy, że na ekrany powrócił Big Brother to przypomnienie sobie o niej nie jest przypadkowe. To bohaterka wspomnianego reality show, która prócz długich tipsów, mocnej opalenizny miała także konia - jednorożca.   

    Więcej…  
  • Bo warto pomagać...

    Przez jednych zwany mekką alpinistów, Nepal to kraj, w którym edukacja to niezmierzone pole do doskonalenia i rozwoju. Droga do wykształcenia zdaje się być tutaj porównywalna ze dobyciem Mont Everest. Na 29 mln ludzi zamieszkujących Nepal, około 35% to analfabeci.

    Więcej…