Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Montino – Rurki 3 D

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Alexander
ul. Telewizyjna 19
80-209 Chwaszczyno
tel. 58 552 83 70
https://www.alexander.com.pl/produkty/montino-rurki-3d/
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Tworzenie jest nieodłączną częścią dziecięcej aktywności.
Montino to seria zabawek kreatywnych, dzięki której zbudować możesz praktycznie każdą konstrukcję. Od zwierząt, poprzez budynki i pojazdy.
Kolorowe, elastyczne rurki oraz stabilne łączniki sprawiają, że możliwości zabawy są praktycznie nieograniczone.

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Zestaw do tworzenia fantazyjnych konstrukcji. W opakowaniu znajdziemy kolorowe rurki w trzech długościach (20 cm, 14 cm i 9 cm) oraz złączki, pozwalające na tworzenie wspaniałych modeli. Do zestawu dołączony jest katalog z inspiracjami, ale przy zabawie nie ogranicza nic prócz własnej wyobraźni. Wspaniała zabawa dla całych rodzin. Zabawka pozytywnie wpływa na rozwój dzieci poprzez ćwiczenie zdolności planowania, koncentracji, motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej. Zaspokaja potrzebę tworzenia, samodzielnego myślenia, działania, wspiera dziecięcą kreatywność.

Dostępny w 4 wersjach:

 1. Montino 470
 2. Montino 390
 3. Montino 310
 4. Montino 155
 5. Montino 75

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Montino, zestaw kreatywny, rozwija w dzieciach zdolności planowania, koncentracji, koordynacji wzrokowo-ruchowej,motoryki małej. Zaspokaja potrzebę tworzenia, samodzielnego myślenia, działania, wspiera dziecięcą kreatywność a nawet więcej.

Lokalizacja

Chwaszczyno, Polska, Europa
Telewizyjna 19 , 80-209

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 577
Wyświetlony: 956
Wygasa: 1 miesiąc i 4 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Przygotuj się do wiosny!

  Czyszczenie sprzętu komputerowego to nie tylko usuwanie zbędnych plików z dysku. To także dbanie o jego stan techniczny, na który duży wpływ ma między innymi kurz i pył. 

  Więcej…  
 • ActiveJet KONSUMENCKIM LIDEREM JAKOŚCI 2014

  Marka ActiveJet kolejny raz zdobyła złote godło w prestiżowym projekcie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI. Ponadto została uznana za najlepszą w kategorii „Materiały eksploatacyjne do drukarek” wyprzedzając tak znanych producentów materiałów oryginalnych jak HP czy BROTHER.

  Więcej…