Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Notesy

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
Bielsko-Biała 43-300
ul. Rudawka 88
tel.+48 (033) 443 21 00
http://leviatan.pl/
Dodane 6 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

Notesy samoprzylepne o różnych kształtach marki d-rect

W ofercie firmy Leviatan-Poligrafia pojawiły się zabawne notesy o różnych kształtach: strzałki, serca, balony, jabłka, misie i koszulki.

To idealne produkty do przekazania szybkiej wiadomości i zapisania notatek. 

Najważniejsze cechy karteczek samoprzylepnych:
- klej umożliwiający wielokrotne przyklejanie i odklejanie pojedynczej karteczki
- w notesie 100 karteczek w kolorze żółtym 
- rozmiar: 75 x 75 mm

Dystrybutor:

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Ciekawe kształty i ładne kolory.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 415
Wyświetlony: 275
Wygasa: 2 tygodnie i 8 godz. od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Czy jesteśmy bezpieczni w sieci…

    Jak wynika z badania „Internauci 2015” przygotowanego przez CBOS, w ubiegłym roku z internetu korzystało regularnie niemal 65% Polaków. Dynamiczny rozwój technologii sprawia, że korzystamy z sieci nie tylko niemal każdego dnia, ale przede wszystkim używamy w tym celu coraz większej liczby urządzeń. Co za tym idzie, jesteśmy jeszcze bardziej narażeni na wiele zagrożeń. Laptopy, komputery stacjonarne, tablety, smartfony, ale również konsole, czy telewizory, to urządzenia, poprzez które z siecią łączą się zarówno dorośli jak i dzieci. Co możemy zrobić, by minimalizować niebezpieczeństwa czyhające online i chronić siebie oraz bliskich przed ich konsekwencjami? Przede wszystkim stale pamiętać o zabezpieczaniu urządzeń i przestrzeganiu podstawowych zasad "cyfrowej higieny”, nie tylko w Dniu Bezpiecznego Internetu, ale przez cały rok.

    Więcej…  
  • Tai Chi to piękno i prostota

    Tai Chi to system powolnych, prozdrowotnych ruchów wywodzący się z Chin, którego celem jest osiągnięcie zdrowia, medytacji i spokoju wewnętrznego. I można powiedzieć, że w ten sposób właśnie odbieramy kolekcję, która od jakiegoś czasu podbija rynek polski.

    Więcej…