Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Notesy kształty Stick’n

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt CX Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II nr 66
05-500 Piaseczno

Sekretariat
tel. +48 (22) 489 39 80
fax +48 (22) 489 39 81
e-mail: info@cxdystrybucja.pl
http://www.stickn.com/
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Notesy kształty Stick’n

Notesy nie muszą być prostokątne, znacznie ciekawsze, szczególnie dla dzieci, będą notesy- zwierzęta: wiewiórka, królik, pingwin, kot, dinozaur, jeż, rybka, nosorożec, kogut, słoń. Aktualna nowość marki Stick’n to jasne kolory i zabawne kształty pobudzające wyobraźnię. Zdecydowanie łatwiej zapamiętać wiadomość pozostawioną na karteczce z notesu o kształcie ulubionego zwierzątka.

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękne, żywe kolory. Oryginalne kształty.

Lokalizacja

Piaseczno, Polska, Europa
Jana Pawła II nr 66 , 05-500

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 407
Wyświetlony: 158
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • ActiveJet polecany przez ekspertów

    Regularne testy alternatywnych materiałów eksploatacyjnych pomagają użytkownikom w wyborze odpowiedniego produktu do swojego urządzenia. Tym razem laboratorium redakcji PC Format wzięło pod lupę alternatywę do drukarek atramentowych. W wyniku testów okazało się, że kartridże ActiveJet AH-300CRH oraz AH-300BRH do drukarki HP Deskjet F4272 sprawdziły się zdecydowanie najlepiej. 

    Więcej…  
  • Kolor w domu i biurze

    Od lat naukowcy pochylają się nad tematem barw w pomieszczeniach biurowych. Wpływ kolorów na psychikę człowieka potwierdzają tak najnowsze badania, jak i starożytne filozofie sprzed ponad 3 tysięcy lat. Nie jest więc obojętne jakimi kolorami się otaczamy, gdyż każdy z nich ma inne właściwości.

    Więcej…