Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Notesy kształty Stick’n

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt CX Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II nr 66
05-500 Piaseczno

Sekretariat
tel. +48 (22) 489 39 80
fax +48 (22) 489 39 81
e-mail: info@cxdystrybucja.pl
http://www.stickn.com/
Dodane 2 tygodnie i 1 dzień temu

Opis

Notesy kształty Stick’n

Notesy nie muszą być prostokątne, znacznie ciekawsze, szczególnie dla dzieci, będą notesy- zwierzęta: wiewiórka, królik, pingwin, kot, dinozaur, jeż, rybka, nosorożec, kogut, słoń. Aktualna nowość marki Stick’n to jasne kolory i zabawne kształty pobudzające wyobraźnię. Zdecydowanie łatwiej zapamiętać wiadomość pozostawioną na karteczce z notesu o kształcie ulubionego zwierzątka.

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękne, żywe kolory. Oryginalne kształty.

Lokalizacja

Piaseczno, Polska, Europa
Jana Pawła II nr 66 , 05-500

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 407
Wyświetlony: 66
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • DRUKARKA 3D ZORTRAX M200

    Zortrax M200 to zintegrowane środowisko druku 3D, w którego skład wchodzi urządzenie, oprogramowanie Z-Suite oraz dedykowane materiały do druku z rodziny Z-Filament Series. Drukarka znajduje zastosowanie głównie w projektowaniu przemysłowym, inżynierii, architekturze czy medycynie, gdzie wytrzymałość modeli i wysoka precyzja wydruku są dla osiągnięcia pożądanego efektu kluczowe.

    Więcej…  
  • Fujitsu ScanSnap S1100 ułatwia mobilne skanowanie do chmury

    PFU Imaging Solutions Europe Ltd., część Fujitsu Ltd. wypuściło na rynek nowy produkt ScanSnap S1100, będący najmniejszym przenośnym oraz przystępnym cenowo rozwiązaniem do skanowania od Fujitsu. Skaner przesyła dokumenty bezpośrednio do komputerów PC i Mac, a także wspiera Google Docs, Evernote oraz inne aplikacje działające w chmurze.

    Więcej…