Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Nożyczki szkolne mini

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
TADEO Trading sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 743 95 40, 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl/
Dodane 4 msc. i 1 tydzień temu

Opis

W ofercie firmy Tadeo-Trading pojawił się nowy model kolorowych nożyczek dla dzieci.

Nowe nożyczki dostępne są do wyboru w kilku kolorach: serduszka, wisienki i kwiaty.

Posiadają nowoczesne, zaokrąglone ostrze ze stali nierdzewnej, które prócz bezpieczeństwa użytkowania gwarantuje najwyższą jakość cięcia.

Grubość elementów stalowych to 1,5 mm.


O firmie Tadeo Trading:

 

Tadeo Trading to firma, która wyróżnia się poprzez budowanie trwałych wartości. Od początku działalności najważniejsze dla jej właścicieli i pracowników jest zadowolenie wszystkich Klientów,
dzięki czemu cieszy się ona świetnymi opiniami i nienaganną reputacją.

 

 

 

Firma Tadeo Trading oferuje różnorodne produkty w oparciu o standardy najlepszych marek na świecie. Codziennie poszerza swoją ofertę o kolejne nowości, aby zapewnić jeszcze większy wybór oraz stały dostęp do najnowszych technologii.

 

 

Jest wysoce skuteczną, elastyczną i szybko rozwijającą się firmą. Cały zespół Tadeo Trading stara się oferować produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję Klientów. Regularnie przygotowuje kolejne promocje, oferując najbardziej atrakcyjne okazje.

 

 

 

Warszawska spółka łączy jakość i nowoczesność. To dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników powstają produkty, których używają dzieci, młodzież, dorośli, artyści i plastycy. Ciągle się rozwija, udoskonala, wdraża nowe projekty. I to nie jest jej ostatnie słowo.


Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Ciekawa kolorystyka. Bezpieczne dla dzieci.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B, 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 571
Wyświetlony: 411
Wygasa: 2 dni i 9 godz. od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • IPBBS wybiera zasłużone osoby w branży - wytypuj kogoś!

    Długo na to czekaliśmy. W końcu jednak decyzja zapadła! W tym roku, podczas XIII Forum IPBBS (20 października), wyłonione zostaną osoby zasłużone w naszej branży, jednak nie tylko. Organizatorem akcji jest IPBBS.

    Więcej…  
  • Marka Penmate to obecnie 70 % naszej oferty

    To zapewne bardzo dobra decyzja. Inwestycja we własną markę to trend, który dociera do coraz większej liczby firm. Jedną z nich jest Tadeo Trading Sp. z o.o., która od kilku lat bardzo aktywnie rozwija swój znak towarowy PENMATE. Artykuły do szkoły, do biura... Co jeszcze kryje się pod szyldem PENMATE dowiadujemy się w rozmowie z Arturem Radzewiczem, Dyrektorem Handlowych warszawskiej firmy Tadeo Trading.

    Więcej…