Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Owocowe zakładki

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
Bielsko-Biała 43-300
ul. Rudawka 88
tel.+48 (033) 443 21 00
www.leviatan.pl
Dodane 4 msc. i 1 tydzień temu

Opis

W ofercie firmy Leviatan-Poligrafia pojawiły się absolutnie świeże i wyjątkowe zakładki. Smart Fresh Notes to doskonałe wyróżnienie wskazanego tekstu. Zakładki są wykonane z folii PET, można je wielokrotnie przyklejać i odklejać, można także po nich pisać. 
Każdy komplet to 5 wzorów po 25 zakładek o wymiarach 45x12 mm.

Zamknij okno

PEŁNA OFERTA ZAKŁADEK

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękna i oryginalna grafika.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 419
Wyświetlony: 313
Wygasa: 2 tygodnie i 5 godz. od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sprzedawane na całym świecie co 6 minut...

    Perfekcyjnie dopracowane szczegóły oraz jakość to znaki rozpoznawcze marki Snopake. Firma Battelle Institute of America, która ją stworzyła, błyskawicznie rozwinęła się w 1955 roku, kiedy to po raz pierwszy na rynek wypuściła korektory w płynie marki Snopake. W 1988 roku opracowano pierwsze teczki polipropylenowe, które wraz z rozwojem firmy zaczęły podbijać cały świat.

    Więcej…  
  • Świąteczna promocja w LAMBDA.

    Zapewne wielu z naszych Czytelników zauważyło, że handel w tym roku wyjątkowo szybko przypomniał sobie o zbliżających się Świętach. W sieciach handlowych pojawiły się choinki, firmy co raz częściej pytają się o prezenty dla pracowników. Nie inaczej dzieje się w firmie LAMBDA, która w związku ze zbliżającym się grudniem wprowadziła promocję z typowo pięknych świątecznym upominkiem.

    Więcej…