Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Pisaki pachnące TORU

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
http://tadeo.com.pl/
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Aromatyzowane pisaki marki DONG-A 

Komplet 12 pisaków o żywych niegasnących kolorach. Tusz na bazie wody, aromatyzowany. Cienka i wytrzymała końcówka umożliwia rysowanie drobnych detali. Pisaki o zwiększonej odporności na wysychanie przy pozostawieniu bez skuwki. Nietoksyczne, zgodne z obowiązującymi normami.

Produkt rekomendowany przez blogerki.

Dystrybutor: Tadeo Trading

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękne, żywe kolory. Każdy mazak ma piękny zapach.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 431
Wyświetlony: 175
Wygasa: 4 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zaczarowane pudełeczka

    Mikołajki, urodziny, narodziny dziecka, imieniny, zaręczyny, Święta, Dzień Babci, Dzień Mamy i wiele innych okazji nadarzy się, aby wręczyć prezent komuś bliskiemu. Im jego opakowanie będzie ładniejsze, tym obdarowany będzie bardziej zaskoczony. Po tradycyjnych torebkach, zanim poznamy kunszt profesjonalnego pakowania prezentów, idealnym rozwiązaniem wydają się być kolorowe pudełeczka, do których zmieszczą się niewielkie, ale od serca darowane upominki.

    Więcej…  
  • Activejet rozbudowuje ofertę

    Activejet, lider rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, poszerzył swoje portfolio o dwa nowe rodzaje tuszów do drukarek atramentowych HP. Modele o symbolach AH-46BR i AH-46CR z powodzeniem zastępują produkty oryginalne HP 46 CZ637AE i HP 46 CZ638AE, zaś modele o symbolach AH-304BRX i AH-304CRX – produkty HP 304XL N9K08AE i HP 304XL N9K07AE.

    Więcej…