Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Zakreślacz d.rect

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
43-300 Bielsko-Biała
Rudawka 88
tel.:+48 33 443 21 00
http://sklep.leviatan.pl
Dodane 3 tygodnie i 4 dni temu

Opis

Dwustronne markery marki d.rect od Leviatan-Poligrafia. 2 ścięte końcówki, 2 kolory w jednym markerze oraz wysoka jakość zaznaczania - to główne zalety nowego produktu. 

W ofercie firmy Leviatan pojawiły się 2 modele:

 • Zakreślacz d.rect dwustronny 1133 żółty/green
 • Zakreślacz d.rect dwustronny 1133 żółty/pomarańczowy

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Dwukolorowy zakreślacz.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 562
Wyświetlony: 360
Wygasa: 4 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • ABC Data – nowy rok pod znakiem coraz szerszej oferty

  Jednym z najważniejszych elementów budowania przewagi konkurencyjnej w nowoczesnej dystrybucji jest komplementarność portfolio produktowego. ABC Data, zgodnie z przyjętą strategią dynamicznie poszerza swoją ofertę. W ostatnim czasie asortyment spółki wzbogacił się między innymi o kolejne rozwiązania z zakresu przechowywania i ochrony danych, alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, a także nowe marki z kategorii zabawek, artykułów biurowych, narzędzi i elektronarzędzi. Systematyczne poszerzanie oferty to efekt przyjętego sposobu działania w oparciu o model one-stop-shop.

  Więcej…  
 • Oświetlenie z czujnikiem ruchu – światło dosłownie na wyciągnięcie ręki!

  Przedmioty codziennego użytku powinny być nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. To samo tyczy się oświetlenia – w parze z dobrym designem iść powinna łatwość użytkowania oraz użyteczność. Takie właśnie rozwiązania oferuje seria paneli oświetleniowych z czujnikiem ruchu marki Activejet.

  Więcej…