Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Zestaw SOHO od NC Koperty

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych NOWOŚĆ
Kontakt NC Koperty Sp. z o.o.
Biuro Handlowe

Centrum poligraficzne
Człekówka 100
05-340 Kołbiel

Tel.: +48 22 780 41 10 (14)
Fax: +48 22 780 41 26
bh@nckoperty.com.pl
http://ncpack.pl
Dodane 1 tydzień i 15 godz. temu

Opis

Biuro, niezależnie od tego jak wygląda i gdzie się znajduje powinno przede wszystkim pomagać przy wykonywanej pracy. Bałagan i zawalone miejsce pracy niestety nie sprzyja nam. Często nieład w otoczeniu, w którym pracujemy to efekt kiepskiej organizacji biura. Bierze się to zazwyczaj stąd, że gdy już skorzystasz z jakichś dokumentów to albo ich docelowe miejsce jest tak daleko, że nie chce Ci się ich odłożyć albo nie masz sprecyzowanego miejsca docelowego. Zamiast usunąć dokumenty z zasięgu wzroku lądują na skraju biurka.

Aby stworzyć bardziej przychylne dla pracy, ale i naszego oka miejsce, w którym pracujemy po kilka godzin, producenci artykułów biurowych wprowadzają na rynek coraz to ciekawsze propozycje. Tym razem firma NC Koperty, która w tym roku świętuje jubileusz 25 lat swojej działalności, przygotowała zupełnie nową ofertę - artykułu dla segmentu SOHO - Small Office Home Office.

Nowy asortyment to bardzo szeroki wybór różnych akcesoriów na biurko:

 • szuflady na dokumenty - pojedyncze i potrójne,
 • segregatory,
 • teczki na dokumenty,
 • pudełka na długopisy,
 • pojemniki na karteczki,
 • kołonotatniki.

Cała seria uwzględnia ponad 11 elementów, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób.

Dla osób ceniących różnorodną kolorystykę firma NC Koperty, poza serią EKO, przygotowała szeroki pakiet. Obecnie zestawy dostępne są w kolorach: srebrno-szary, pomarańczowy, limonkowy, czerwony, fioletowy, żółty, niebieski, beżowy, miętowy, czarny, brązowy oraz granatowy.

Pełna oferta dostępna jest na stronie: http://ncpack.pl/public/assets/soho_katalog.pdf 


Zdjęcie użytkownika Scann.R - najlepszy magazyn branży Papier Biuro Szkoła Zabawki.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka kolorystyka. Bardzo wysoka jakość wykonania.

Lokalizacja

Kołbiel, Polska, Europa
Człekówka 100 , 05-340

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 342
Wyświetlony: 47
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Nowe drukarki wielkoformatowe

  Firma Epson informuje o wprowadzeniu na rynek nowej serii szybkich, czterokolorowych drukarek wielkoformatowych SureColor SC-T z funkcją skanowania, przeznaczonych do drukowania projektów graficznych oraz rysunków tworzonych w oprogramowaniu CAD i GIS w drukarniach komercyjnych, zakładach kserograficznych, firmach architektonicznych, budowlanych i inżynierskich, sklepach i instytucjach edukacyjnych. 

  Więcej…  
 • Szafki metalowe do szkół

  Wiele szkół ma już w swoim posiadaniu szafki szkolne metalowe. Jednak duża ilość szkół stoi właśnie przed wyborem. W rozporządzeniu ministra edukacji narodowej z dnia 25 sierpnia 2009 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2009 r. Nr 139, poz. 1130) czytamy m.in że "w pomieszczeniach szkoły lub placówki powinno się zapewnić uczniom możliwość pozostawienia części podręczników oraz przyborów szkolnych", lecz to rozporządzenie nie precyzuje dokładnie jakiego rodzaju miejsce powinno być zapewnione. 

  Więcej…