Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Zeszyty marki Oxford

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Hamelin Polska sp. z o. o.
Ryżowa 49
02-495 Warszawa – PL
https://www.my-oxford.com/pl-pl
Dodane 3 tygodnie i 3 dni temu

Opis

Kolekcja zeszytów przedmiotowych marki Oxford do j. polskiego, historii, chemii, biologii, geografii, fizyki, angielskiego i matematyki. Specjalne piktogramy zaprojektowane dla każdego przedmiotu. Śnieżnobiały i idealnie gładki papier Optik Paper o gramaturze 90 g/m2.

Idealne do szkoły, aby nie pomylić przedmiotów
Znalezione obrazy dla zapytania Zeszyty przedmiotowe Oxford

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Idealne do szkoły. Z nazwą przedmiotu na okładce.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Ryżowa 49, 02-495

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 316
Wyświetlony: 193
Wygasa: 4 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Przed nami sezon targowy

    Na rynku właśnie pojawił się nowy produkt w branży papierniczo-biurowo-szkolno-zabawkarskiej, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród sklepikarzy, szkół, przedszkoli. Paczka szkolna - nazwana przez twórców School-Box to zestaw najnowszych produktów, które trtafią na rynek w sezonie 2014/2015. Zawiera ona próbki, ulotki, szczegółowe informacje na temat produktów oraz kontakt do dystrybutorów.

    Więcej…  
  • Tylko 220 z 6 tys. firm wykonało obowiązkowy audyt energetyczny.

    Zaledwie 220 przedsiębiorstw złożyło informację o przeprowadzeniu audytu do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Zobowiązanych jest do tego w sumie ponad 6 tys. podmiotów. Na realizację audytu pozostały im tylko trzy miesiące. Za niedopełnienie ustawowego obowiązku grożą im kary finansowe, sięgające nawet 5 proc. rocznych przychodów. Większość przedsiębiorstw nie zdaje sobie sprawy ze zbliżającego się terminu albo traktuje audyt wyłącznie jako konieczny obowiązek administracyjny.

    Więcej…