Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Mocny klej do wielu zastosowań.

Polecamy

Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.

Subskrypcjaśroda, 09, kwiecień 2014

Office Management - Warszawa

9 kwietnia w hotelu Novotel w Warszawie odbyło się spotkanie dla Office Managerów. Bardzo licznie dopisali goście - przybyło ponad 100 osób, wśród których znaleźli się właściciele firm, członkowie zarządów, asystenci zarządów, dyrektorzy administracyjni, office managerowie i inne osoby decyzyjne z firm i przedsiębiorstw. Wielu uczestników podkreślało, że taka impreza jest potrzebna, ponieważ oprócz sporej dawki informacji o trendach i organizacji pracy, najnowszych technologiach oraz optymalizacji kosztów daje też możliwość spotkania z osobami z branży, wymiany informacji i dyskusji przy kawie.

Więcej zdjęć także na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/scannujemy

środa, 09, kwiecień 2014

Wybrane ogłoszenia

Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Kolorowe korektory w taśmie.
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Co dzieciom wolno w czasie wolnym?

    74 % dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym czas wolny najczęściej spędza na świeżym powietrzu z rówieśnikami, a odrabianie lekcji zajmuje im średnio 1-2 godzin dziennie – pokazują wyniki badania „Dzieci po szkole – wolne czy zajęte1”, przeprowadzone przez platformę edukacyjną Squla.pl. Jakie obowiązki i aktywności wypełniają czas wolny po szkole naszych dzieci oraz jaki jest w tym udział rodzica lub szkoły?

    Więcej…  
  • Członkowie PIAP uhonorowani medalami KIG

    Obchodząca w tym roku jubileusz 25- lecia Krajowa Izba Gospodarcza przygotowała specjalne medale za wspieranie rozwoju samorządu gospodarczego i przedsiębiorczości. Miło nam poinformować, że nagrodzono nimi 5 Członków PIAP. Uroczystość odbyła się 22 września br.w siedzibie KIG w Warszawie.

    Więcej…