Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Helios Sp. z o.o.

Osoba kontaktowa: +48 607-860-535
Email: biuro@carmenbw.pl
Ulica: Borkowska 6
Kod pocztowy: 78-132
Miasto: Grzybowo
Telefon: +48 607-860-535
Strona internetowa: Carmenbw
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek
 • Sobota

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyposażenia łazienki a także aranżacji wnętrz. Oferujemy usługi projektowe oraz fachowe doradztwo. W naszym asortymencie znajdują się produkty znanych i cenionych producentów zagranicznych , jak i polskich, m.in. Hansgrohe, Kermi , Roca, Koło, Grohe, Hatria, Duravit czy Hueppe. Wciąż uaktualniamy swoją ofertę o wszelkie nowości oraz innowacyjne rozwiązania na rynku oraz pogłębiamy swoją więdzę by móc w 100 % sprostać wymaganiom klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

Znajduje się w: inne

Wybrane ogłoszenia

Przydatny zestaw dla każdego ucznia marki Penmate. ...
Genialna zabawa dla całej rodziny.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...
Nowa oferta w marce KMP.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Segregatory A4 w pastelowych kolorach.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowe wkłady atramentowe.
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Konsolidacja działań firm: Panta Plast i Inahon.

  Dokładnie 10 września 2018 roku, w Warszawie, dwa dotychczas niezależnie działające podmioty rozpoczęły ścisłą współpracę. Wyłączny dystrybutor marek Playcolor oraz Instant - firma Panta Plast, realizując swoją strategię rozwinięcia nowych kanałów sprzedaży, zleciła sub-dystrybucję nowemu Partnerowi.

  Więcej…  
 • Zwiń sobie klawiaturę...

  Firma LG Electronics (LG) wprowadziła pierwszą w branży, sztywną i przystosowaną do rolowania klawiaturę bezprzewodową, która została zaprezentowana na IFA 2015 w Berlinie. W odróżnieniu od innych przenośnych klawiatur dostępnych na rynku, klawiatura Rolly Keyboard (model KBB-700) od LG może być składana wzdłuż czterech rzędów przycisków, dzięki czemu powstaje łatwa do przenoszenia „listwa“, bez trudu mieszcząca się w torebce lub aktówce.

  Więcej…