Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Helios Sp. z o.o.

Osoba kontaktowa: +48 607-860-535
Email: biuro@carmenbw.pl
Ulica: Borkowska 6
Kod pocztowy: 78-132
Miasto: Grzybowo
Telefon: +48 607-860-535
Strona internetowa: Carmenbw
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek
 • Sobota

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyposażenia łazienki a także aranżacji wnętrz. Oferujemy usługi projektowe oraz fachowe doradztwo. W naszym asortymencie znajdują się produkty znanych i cenionych producentów zagranicznych , jak i polskich, m.in. Hansgrohe, Kermi , Roca, Koło, Grohe, Hatria, Duravit czy Hueppe. Wciąż uaktualniamy swoją ofertę o wszelkie nowości oraz innowacyjne rozwiązania na rynku oraz pogłębiamy swoją więdzę by móc w 100 % sprostać wymaganiom klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

Znajduje się w: inne

Wybrane ogłoszenia

Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Drewno lubi metal.

  Moda na drewno nie przemija. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa spokojem. Upodobał je sobie zarówno styl skandynawski, jak i rustykalny. Rozjaśnia przestrzeń i sprawia, że czujemy się w niej po prostu milej.

  Więcej…  
 • Grono Członków PIAP licznie się powiększa

  Polska Izba Artykułów Promocyjnych w ostatnim czasie powiększyła swoje grono o kolejne firmy z branży. Członkami PIAP zostały firmy: Lunarcorp, Blue Brand, Base Promotion Services I Paul Stricker S.A..

  Więcej…