Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


F.H.U. Hurt-Land

zab
Email: biuro@zabawkolandia.pl
Ulica: A. Mickiewicza 5
Kod pocztowy: 38-300
Miasto: Gorlice
Telefon: 18 352-03-69
Strona internetowa: Website Title
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek
 • Sobota

Pragniemy zaoferować Państwu pełną i wyczerpującą ofertę produktów przeznaczonych dla dzieci.

Staramy się być zawsze na bieżąco, obserwować nowe trendy i wprowadzać wszelkie nowości z branży dziecięcej do Naszej oferty.    

W odróżnieniu od dużych sklepów sieciowych naszym priorytetem jest obsługiwanie naszych Klientów indywidualnie, by każdy kto wejdzie do naszego sklepu, Duży czy Mały czuł się wyjątkowo, poczuł ducha dziecięcej fantazji.    Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaprzyjaźnionymi dostawcami o ugruntowanej pozycji na rynku. Wyciągamy również rękę do małych firm, które dopiero rozpoczynają działalność w branży dziecięcej, ale mają w swojej ofercie innowacyjne, dobrze zaprojektowane, bezpieczne produkty.  

Jako zespół, który tworzą sami młodzi ludzie każdego dnia z pełnym zaangażowaniem oraz cząstką dziecka w każdym z nas dążymy do tego, aby nasze sklepy rozwijały się, wychodziły na przeciw Państwa oczekiwaniom oraz stały się miejscem, do którego z przyjemnością warto wrócić w celu spełnienia fantazji każdego dziecka.


Polub nas na Facebook'u.

 

Znajduje się w: Sklepy detaliczne | zabawkarskie

Wybrane ogłoszenia

Genialna zabawa dla całej rodziny.
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Nowa oferta marki JOVI
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Nowy produkt w ofercie.
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Marketing is Everything - czyli jesienne Spotkania Regionalne PIAP

  Na początku września br. w Katowicach i Warszawie odbędą się kolejne Spotkania Regionalne Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli się poznać, wymienić doświadczeniami, a także wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu.

  Więcej…  
 • Biurko z miejscem na kawę

  Wiecie, że co roku 9 stycznia obchodzimy Dzień Sprzątania Biurka. Wprawdzie ten dzień dawno minął, jednak warto każdy rok (nawet szkolny) rozpocząć od uporządkowywania swoich „papierków”? Pomysł ma tyle samo zwolenników, jak i przeciwników. Pierwsi twierdzą, iż porządek na biurku to gwarancja efektywności i zadowolenia z pracy. Drugim chaos na blacie dostarcza pokładów kreatywności i motywacji.

  Więcej…