Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_trus
Na dużej powierzchni bogaty wybór artykułów szkolnych, biurowych, piśmiennych, artykuły do rozwoju kreatywności, kolekcje upominkowe, druki Michalczyk&Prokop. Autoryzowany punkt Parker i Waterman. Wykonujemy także usługi ksero, drukowanie.
thumb_trus
Sklep Papierniczy Truskawka to osiedlowy sklep papierniczy. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko co potrzeba do przedszkola, szkoły i biura. Posiadamy również kreatywne zestawy- zrób to sam. Dzięki miłej obsłudze każda wiza w Naszym sklepie będzie miłym wspomnieniem.

Wybrane ogłoszenia

Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.
Alternatywa dla niszczarek.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka osoby n ...
Plastyczna masa w stanie gotowym do użycia, twardn ...
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Do szkoły - tylko z najlepszymi

    Na rynku znajdujemy naprawdę dużo produktów do szkoły. Jedne lepszej, drugie gorszej jakości. My dziś przyjrzymy się temu najważniejszemu zakupowi - tornistrowi. 

    Więcej…  
  • I am back!

    Ktoś by pomyślał, że rynek ma ograniczoną pojemność. Ktoś by pomyślał, że na nowe już nie ma miejsca. Nieliczni jednak wiedzą, że na dobre produkty zawsze znajdzie się klient. O nowym przedsięwzięciu rozmawiamy z Łukaszem Dziubkiem, Prezesem firmy REDD Sp. z o.o., która właśnie na rynek wypuściła nową markę materiałów eksploatacyjnych - ColorPlus.

    Więcej…