Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_trus
Na dużej powierzchni bogaty wybór artykułów szkolnych, biurowych, piśmiennych, artykuły do rozwoju kreatywności, kolekcje upominkowe, druki Michalczyk&Prokop. Autoryzowany punkt Parker i Waterman. Wykonujemy także usługi ksero, drukowanie.
thumb_trus
Sklep Papierniczy Truskawka to osiedlowy sklep papierniczy. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko co potrzeba do przedszkola, szkoły i biura. Posiadamy również kreatywne zestawy- zrób to sam. Dzięki miłej obsłudze każda wiza w Naszym sklepie będzie miłym wspomnieniem.

Wybrane ogłoszenia

Firma zrzeszona w Kompanii Biurowej poszukuje prac ...
Mocny klej do wielu zastosowań.
Nowy komplet 12 marketów marki PENMATE.
Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.
Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Rozkładany kalendarz ścienny, drukowany na papierz ...
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zwiń sobie klawiaturę...

    Firma LG Electronics (LG) wprowadziła pierwszą w branży, sztywną i przystosowaną do rolowania klawiaturę bezprzewodową, która została zaprezentowana na IFA 2015 w Berlinie. W odróżnieniu od innych przenośnych klawiatur dostępnych na rynku, klawiatura Rolly Keyboard (model KBB-700) od LG może być składana wzdłuż czterech rzędów przycisków, dzięki czemu powstaje łatwa do przenoszenia „listwa“, bez trudu mieszcząca się w torebce lub aktówce.

    Więcej…  
  • Branża uderza mocno w rynek chemii profesjonalnej

    Już parę lat temu firmy z naszego "podwórka", dotychczas oferujące typowe dla branży biurowej produkty (długopisy, zeszyty), do swojej oferty zaczęły wprowadzać tak odległy tematycznie asortyment. Chemia profesjonalna - niby tak obca a jednak tak bliska naszej branży.

    Więcej…