Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Hamelin Polska Sp. z o. o.

logo
Osoba kontaktowa: Anna Jerzmanowska
Email: anna.jerzmanowska@hamelinbrands.com
Ulica: Ryżowa 49
Kod pocztowy: 02-495
Miasto: Warszawa
Telefon: +48 22 589 51 11
Fax: +48 22 589 51 12
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

Hamelin

Hamelin jest wiodącym dostawcą artykułów biurowych oraz szkolnych. W naszych fabrykach powstają różnego rodzaju  produkty papiernicze: zeszyty, notesy, bloki, teczki, segregatory, przekładki oraz inne produkty. 

Międzynarodowe marki Elba, Oxford, Bantex, Top 2000 wchodzące w skład grupy Hamelin są liderami na rynku europejskim oraz na rynkach lokalnych.

Od chwili powstania firmy w 1864 roku do dnia dzisiejszego, zachowała ona swój rodzinny charakter. Siedziba firmy znajduje się w Normandii we Francji. Wszystko rozpoczęło się w 1864 roku, kiedy to Ernest Hamelin otworzył w Normandii firmę rachunkową Hamelin & Fils. 

Po II wojnie światowej Robert Hamelin, wnuk Ernesta zmienił branżę firmy dziadka i rozpoczął produkcję zeszytów.
W latach 80  jego firma stała się najlepiej prosperującą  i wyspecjalizowaną fabryką artykułów biurowych w kraju. 
 
W latach 90 Stéphane Hamelin wraz z Jacquesem Piattier i Francisem Wernerem rozpoczęli ekspansję firmy na całą Europę zrzeszając przy tym wiele mniejszych firm.
 
W 2000 roku firma Hamelin została uznana za wiodącą markę w branży papierniczej. 
 
Po połączeniu się z marką Canson w 2007 roku oraz fuzji Envelop Devition & Bong w 2010 roku, Stéphane Hamelin i Eric Joan – dyrektorzy zarządzający grupą zmienili politykę firmy z lokalnej na globalną. 

MARKI
Zdjęcie użytkownika Scann.R - najlepszy magazyn branży Papier Biuro Szkoła Zabawki.
Top 2000

Jest jedną z najbardziej popularnych marek artykułów papierniczych w Polsce. Po przystąpieniu 2005 roku do francuskiej grupy Hamelin – marka Top 2000 wkroczyła w fazę dynamicznego rozwoju. Do dziś produkty tej marki produkowane są w fabryce Hamelin we Włocławku>

Koszulka A6 groszkowa Bantex 25 sztuk w folii
Bantex

Dobrze znana Konsumentom marka, obecna na rynku już od kilkudziesięciu lat. Oferta marki obejmuje szeroką gamę produktów niezbędnych w każdym biurze - segregatorów, przekładek, koszulek, ofertówek, teczek, galanterii biurowej i innych.

Zdjęcie użytkownika Scann.R - najlepszy magazyn branży Papier Biuro Szkoła Zabawki.

LinEX

Marka dobrze znana z wysokiej jakości produktów kreślarskich. Teraz oferuje także produkty do biura: zestawy ołówków, produkty do cięcia, kleje oraz gumki do ścierania.

Zdjęcie użytkownika Scann.R - najlepszy magazyn branży Papier Biuro Szkoła Zabawki.

UniluX

 Linia produktów podnoszących komfort pracy w biurze. W portfolio marki znajdują się lampy o nowoczesnym wzornictwie, ergonomiczne podnóżki pod stopy oraz eleganckie zegary ścienne.

 
 
ELBA
Marka powstała w Niemczech w regionie Wuppertal w 1917 roku, jej założycielem jest Erich Kraut. Elba była skoncentrowana głównie na produkcji segregatorów z mechanizmem dźwigniowym. Wkrótce jednak rozszerzyła swoją działalność o inne produkty do przechowywania dokumentów.
 
 
OXFORD
Flagowa marka Grupy Hamelin. Pierwsze produkty marki Oxford były sprzedawana w Wielkiej Brytanii na początku lat 30. Dziś miliony zeszytów i notatników Oxford są używane przez uczniów, studentów i ludzi biznesu na całym świecie. Marka charakteryzuje się wysoką jakością produktów, które doskonale odpowiadają na potrzeby swoich użytkowników. 
 

Wybrane ogłoszenia

Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Segregatory A4 w pastelowych kolorach.
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Tusze w butelkach do Epsona.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Rozkładany kalendarz ścienny, drukowany na papierz ...
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • „Myślenie grupowe” to wymówka

  Praca w grupie to umiejętność, której powinniśmy się uczyć już od najmłodszych lat. Kompetencja ta zdecydowanie przydaje się również w życiu zawodowym. Firmy często zamieszczają informację o konieczności pracy w zespole już na etapie poszukiwań odpowiedniego kandydata. Nic więc dziwnego, że relacje zachodzące w grupie są tematem wielu analiz i teorii psychologicznych. Przykładem jednej z takich koncepcji jest tzw. „syndrom myślenia grupowego”, znany jako groupthink. Jak przekonuje Victor Wekselberg z inijOB ta popularna teoria bywa nadużywana jako usprawiedliwienie błędów.

  Więcej…  
 • Jak skutecznie obniżyć koszty druku w firmie?

  Drukarka to niezbędny element każdej firmy. Codziennie drukując stosy dokumentów, zastanawiamy się jak podnieść efektywność i obniżyć koszty druku. Wprowadzanie oszczędności warto zacząć od poznania kilku prostych zasad optymalizacji druku. Przede wszystkim jeśli nie potrzebujemy najwyższej jakości dokumentów, warto korzystać z trybu ekonomicznego, który znajduje się w opcjach wydruku każdego urządzenia.

  Więcej…