Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


NC Koperty Sp. z o.o.

nc
Osoba kontaktowa: Tomasz Kisielewski
Email: nckoperty@nckoperty.com.pl
Ulica: Konstytucji 3-go Maja 2
Kod pocztowy: 19-500
Miasto: Gołdap
Telefon: +48 87 615 41 5
Fax: +48 87 615 41 45
Strona internetowa: Strona firmowa:
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

Spółka NC Koperty rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 roku. Należymy do MAYER-KUVERT-network, grupy zajmującej I miejsce w Europie w produkcji i dystrybucji kopert oraz materiałów służących do opakowania korespondencji. Dzięki doświadczeniom i zdobytym umiejętnościom stworzyliśmy profesjonalną organizację, która dostarcza koperty do wielu polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Nasza praca i zaangażowanie zaowocowało osiągnięciem silnej pozycji oraz posiadanym dużym udziałem w polskim rynku kopertowym. Sukces zawdzięczamy, między innymi stałemu doskonaleniu naszych umiejętności, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych kadry menedżerskiej i produkcyjnej, rozszerzaniu linii oferowanych produktów. W relacji z Klientami zawsze jesteśmy bezpośredni, otwarci, nastawieni na pomoc służącą zaspokojeniu potrzeb naszych partnerów.

Wybrane ogłoszenia

Sprzedam firmę produkcyjną.
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Mocny klej do wielu zastosowań.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Alternatywa dla niszczarek.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
STABILO – colorful and powerful is looking for Mar ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Nie żyje nasz branżowy Przyjaciel - Krzysztof Persa

  Branżę obiegła bardzo smutna wiadomość. Krzysztof Persa, nasz Przyjaciel z firmy Granit nie żyje. Jeszcze parę dni temu spotykany na targach, dziś pozostanie nam w pamięci na zawsze. 

  Więcej…  
 • A właściwie po co nam te dokumenty?

  Kiedy poszukujemy dodatku, który zmieści nasze dokumenty i pieniądze, od razu na myśl przychodzi nam portfel. Coraz modniejszym i przede wszystkim bezpieczniejszym rozwiązaniem jest jednak noszenie dokumentów i pieniędzy osobno w portfelu i w specjalnym etui na dokumenty. 

  Więcej…