Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


NC Koperty Sp. z o.o.

nc
Osoba kontaktowa: Tomasz Kisielewski
Email: nckoperty@nckoperty.com.pl
Ulica: Konstytucji 3-go Maja 2
Kod pocztowy: 19-500
Miasto: Gołdap
Telefon: +48 87 615 41 5
Fax: +48 87 615 41 45
Strona internetowa: Strona firmowa:
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

Spółka NC Koperty rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 roku. Należymy do MAYER-KUVERT-network, grupy zajmującej I miejsce w Europie w produkcji i dystrybucji kopert oraz materiałów służących do opakowania korespondencji. Dzięki doświadczeniom i zdobytym umiejętnościom stworzyliśmy profesjonalną organizację, która dostarcza koperty do wielu polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Nasza praca i zaangażowanie zaowocowało osiągnięciem silnej pozycji oraz posiadanym dużym udziałem w polskim rynku kopertowym. Sukces zawdzięczamy, między innymi stałemu doskonaleniu naszych umiejętności, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych kadry menedżerskiej i produkcyjnej, rozszerzaniu linii oferowanych produktów. W relacji z Klientami zawsze jesteśmy bezpośredni, otwarci, nastawieni na pomoc służącą zaspokojeniu potrzeb naszych partnerów.

Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Lampka Orion 2 – dla osób, które nie mogą wysiedzieć w miejscu

  Najnowszą propozycję marki Activejet – lampkę Orion 2, z pewnością można nazwać produktem w pełni uniwersalnym. Prosty kształt, biały kolor, nowoczesny wygląd, a do tego szereg nietuzinkowych funkcjonalności sprawiają, że ta niewielka lampka to niezastąpiony element wyposażenia w każdym domu.

  Więcej…  
 • Słaba jakość? Nie bawimy się w to!

  Mimo że rodzi się coraz mniej dzieci to wydatki na zabawki rosną. Rodzice zwracają bowiem większą uwagę na jakość kupowanych zabawek i są skłonni zapłacić więcej, doceniając niezawodność i bezpieczeństwo produktów. Według firmy badawczej NPD Group, analizującej dane z 5-ciu sieci handlowych w Polsce, w roku 2013 wartość sprzedaży zabawek zwiększyła się i wyniosła ok. 900 mln złotych. 

  Więcej…