Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


NC Koperty Sp. z o.o.

nc
Osoba kontaktowa: Tomasz Kisielewski
Email: nckoperty@nckoperty.com.pl
Ulica: Konstytucji 3-go Maja 2
Kod pocztowy: 19-500
Miasto: Gołdap
Telefon: +48 87 615 41 5
Fax: +48 87 615 41 45
Strona internetowa: Strona firmowa:
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

Spółka NC Koperty rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 roku. Należymy do MAYER-KUVERT-network, grupy zajmującej I miejsce w Europie w produkcji i dystrybucji kopert oraz materiałów służących do opakowania korespondencji. Dzięki doświadczeniom i zdobytym umiejętnościom stworzyliśmy profesjonalną organizację, która dostarcza koperty do wielu polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Nasza praca i zaangażowanie zaowocowało osiągnięciem silnej pozycji oraz posiadanym dużym udziałem w polskim rynku kopertowym. Sukces zawdzięczamy, między innymi stałemu doskonaleniu naszych umiejętności, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych kadry menedżerskiej i produkcyjnej, rozszerzaniu linii oferowanych produktów. W relacji z Klientami zawsze jesteśmy bezpośredni, otwarci, nastawieni na pomoc służącą zaspokojeniu potrzeb naszych partnerów.

Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Tusze w butelkach do Epsona.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Nowy produkt w ofercie.
Nowy komplet 12 marketów marki PENMATE.
Rozkładany kalendarz ścienny, drukowany na papierz ...
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Firma zrzeszona w Kompanii Biurowej poszukuje prac ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Jakie są najlepsze warsztaty dla dzieci? Kreatywne!

  Wszyscy marzymy o tym, że kiedyś w przyszłości nasze dzieci, w moim przypadku córki, będą wyróżniały się między innymi kreatywnością. Cecha bardzo pożądana w świecie ludzi takich jak ja, wbitych w schematy przez szkołę i środowisko. Jednak o rozwijanie kreatywności trzeba zadbać bardzo wcześnie.

  Więcej…  
 • Walentynkowe inspiracje w aranżacji wnętrz

  Walentynkowy wieczór to znakomita okazja, by pokazać najbliższej osobie, że jest dla nas wyjątkowa. Nie trzeba zabierać drugiej połówki do wyszukanej restauracji. Warto pokusić się o przygotowanie randki w domowym zaciszu. Trzeba tylko zadbać o romantyczny nastrój podczas wspólnej kolacji. Z pewnością pomoże nam w tym delikatna muzyka oraz odpowiednia aranżacja wnętrza za pomocą światła.

  Więcej…