Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_interfoia
Inter-folia Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji artykułów biurowych z folii polipropylenowej przeznaczonych do przechowywania i ochrony dokumentów: kieszeni na dokumenty, obwolut, skoroszytów, przekładek segregatorowych.

Wybrane ogłoszenia

Idealny produkt dla malucha.
Nowość w ofercie Asarto.
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.
Firma Polcan poszukuje pracownika.
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Bohaterowie kampanii FREE YOUR TRUE COLORS

    STABILO w ramach kampanii FREE YOUR TRUE COLORS szuka pozytywnych i kolorowych bohaterów. Pierwszą barwną postacią, z którą STABILO uwolniło kolory jest Katarzyna Chocyk czyli Catewalk- blogerka, która pisze i modzie, sporcie, zdrowym trybie życia oraz podróżach. Jej pasje kipią barwami.

    Więcej…  
  • Czy jesteśmy bezpieczni w sieci…

    Jak wynika z badania „Internauci 2015” przygotowanego przez CBOS, w ubiegłym roku z internetu korzystało regularnie niemal 65% Polaków. Dynamiczny rozwój technologii sprawia, że korzystamy z sieci nie tylko niemal każdego dnia, ale przede wszystkim używamy w tym celu coraz większej liczby urządzeń. Co za tym idzie, jesteśmy jeszcze bardziej narażeni na wiele zagrożeń. Laptopy, komputery stacjonarne, tablety, smartfony, ale również konsole, czy telewizory, to urządzenia, poprzez które z siecią łączą się zarówno dorośli jak i dzieci. Co możemy zrobić, by minimalizować niebezpieczeństwa czyhające online i chronić siebie oraz bliskich przed ich konsekwencjami? Przede wszystkim stale pamiętać o zabezpieczaniu urządzeń i przestrzeganiu podstawowych zasad "cyfrowej higieny”, nie tylko w Dniu Bezpiecznego Internetu, ale przez cały rok.

    Więcej…