Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


SGM-Kids Sp. z o. o.

baza
Osoba kontaktowa: Joanna Szczucka
Email: joanna@sgmkids.com
Ulica: Powstańców Wielkopolskich 51
Kod pocztowy: 62-060
Miasto: Stęszew
Telefon: +48 514 319 900
Strona internetowa: Odwiedź naszą stronę
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek
SGM-Kids Sp. z o. o. powstała z miłości do dzieci i chęci rozwiązywania problemów, z jakimi stykają się rodzice. Dzięki naszym praktycznym rozwiązaniom, pomożesz rozwijać wyobraźnię u dziecka, dając mu więcej swobody na naukę. Marka Get Dirty to nie tylko wygodne, hipoalergiczne produkty, ale poparty badaniami sposób rozwoju poprzez doświadczanie. Prowadzimy warsztaty sensoryczne, porady dla rodziców, opracowujemy nowe rozwiązania, mając w sercu dobro naszych pociech. Same jesteśmy mamami i w trosce o dobro dzieci oraz naszą wygodę wynalazłyśmy kombinezony ochronne dla dzieci, które mają za zadanie uszczęśliwić dzieciaki (dając im możliwości do swobodnej i bardzo kreatywnej zabawy), a mamom ułatwić życie i dać radość ze wspólnej zabawy oraz obserwacji postępów swojego dziecka.  Chcąc stworzyć dzieciom jeszcze lepsze warunki rozwoju zapoczątkowałyśmy misję uświadamiania i edukowania rodziców, mówiąc im jak ważne jest w życiu dzieci doświadczanie, kreatywna zabawa, plastyka, wszelkie zabawy sensoryczne.   W ten sposób narodził się pomysł kombinezonów, które dają możliwość dzieciom na ograniczoną tylko własną wyobraźnią zabawę połączoną z odrobiną szaleństwa.  Kombinezony nazwałyśmy Get Dirty, ponieważ to kwintesencja naszej filozofii - dać współczesnym dzieciom szansę na doświadczenia, których nam nie brakowało w dzieciństwie.     SGM-Kids Sp. z o. o. jest wlascicielem marki Get Dirty®.

Wybrane ogłoszenia

Kolorowe korektory w taśmie.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Nowe wkłady atramentowe.
Tusze w butelkach do Epsona.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Rozkładany kalendarz ścienny, drukowany na papierz ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Insights-X – międzynarodowe spotkanie branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmiennych

  Już z początkiem października w Norymberdze po raz kolejny odbędą się targi Insights-X. Ta międzynarodowa impreza to jedno z większych spotkań branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmiennych w tej części Europy.

  Więcej…  
 • Listopadowe wydanie RemaTV Flesz – najnowsze informacje z branży

  W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu?

  Więcej…