Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


SGM-Kids Sp. z o. o.

baza
Osoba kontaktowa: Joanna Szczucka
Email: joanna@sgmkids.com
Ulica: Powstańców Wielkopolskich 51
Kod pocztowy: 62-060
Miasto: Stęszew
Telefon: +48 514 319 900
Strona internetowa: Odwiedź naszą stronę
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek
SGM-Kids Sp. z o. o. powstała z miłości do dzieci i chęci rozwiązywania problemów, z jakimi stykają się rodzice. Dzięki naszym praktycznym rozwiązaniom, pomożesz rozwijać wyobraźnię u dziecka, dając mu więcej swobody na naukę. Marka Get Dirty to nie tylko wygodne, hipoalergiczne produkty, ale poparty badaniami sposób rozwoju poprzez doświadczanie. Prowadzimy warsztaty sensoryczne, porady dla rodziców, opracowujemy nowe rozwiązania, mając w sercu dobro naszych pociech. Same jesteśmy mamami i w trosce o dobro dzieci oraz naszą wygodę wynalazłyśmy kombinezony ochronne dla dzieci, które mają za zadanie uszczęśliwić dzieciaki (dając im możliwości do swobodnej i bardzo kreatywnej zabawy), a mamom ułatwić życie i dać radość ze wspólnej zabawy oraz obserwacji postępów swojego dziecka.  Chcąc stworzyć dzieciom jeszcze lepsze warunki rozwoju zapoczątkowałyśmy misję uświadamiania i edukowania rodziców, mówiąc im jak ważne jest w życiu dzieci doświadczanie, kreatywna zabawa, plastyka, wszelkie zabawy sensoryczne.   W ten sposób narodził się pomysł kombinezonów, które dają możliwość dzieciom na ograniczoną tylko własną wyobraźnią zabawę połączoną z odrobiną szaleństwa.  Kombinezony nazwałyśmy Get Dirty, ponieważ to kwintesencja naszej filozofii - dać współczesnym dzieciom szansę na doświadczenia, których nam nie brakowało w dzieciństwie.     SGM-Kids Sp. z o. o. jest wlascicielem marki Get Dirty®.

Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Najnowsza oferta gumek i gumkotemperówek.
Nowe wkłady atramentowe.
Kolorowe korektory w taśmie.
Segregatory A4 w pastelowych kolorach.
Cutter marki SMART by Leviatan.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Alternatywa dla niszczarek.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • CHIP Produkt Roku 2014

  Projektor Epson EH-TW5200 zdobył tytuł CHIP Produkt Roku 2014 w plebiscycie czytelników magazynu i portalu CHIP. W dorocznym plebiscycie czytelników magazynu i portalu CHIP zaszczytny tytuł Produkt Roku CHIP’14, w kategorii projektory czytelnicy przyznali urządzeniu Epson EH-TW5200 - doskonałemu, popularnemu projektorowi 3LCD 1080p do kina domowego i gier. Zwycięskie urządzenia czytelnicy wybierali głosując na listę najlepszych i najciekawszych – zdaniem redaktorów CHIP – urządzeń i produktów IT jakie miały swoją premierę na polskim rynku w 2013 roku.

  Więcej…  
 • Zamienniki tuszów do drukarek: który wybrać?

  Gdy kończy się tusz lub toner do drukarki, klienci szukający oszczędności sięgają po zamienniki, które nie tylko są tańsze od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych (tzw. OEM), ale także w niczym nie ustępują im pod względem jakości i wydajności. Jednak którą markę wybrać, skoro rynek jest pełen producentów alternatywy? Najlepiej zaufać opinii innych konsumentów, którzy w niezależnym badaniu rynkowym Konsumencki Lider Jakości 2017 jednoznacznie wskazali Activejet jako wiodącą markę w tym segmencie.

  Więcej…