Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


SGM-Kids Sp. z o. o.

baza
Osoba kontaktowa: Joanna Szczucka
Email: joanna@sgmkids.com
Ulica: Powstańców Wielkopolskich 51
Kod pocztowy: 62-060
Miasto: Stęszew
Telefon: +48 514 319 900
Strona internetowa: Odwiedź naszą stronę
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek
SGM-Kids Sp. z o. o. powstała z miłości do dzieci i chęci rozwiązywania problemów, z jakimi stykają się rodzice. Dzięki naszym praktycznym rozwiązaniom, pomożesz rozwijać wyobraźnię u dziecka, dając mu więcej swobody na naukę. Marka Get Dirty to nie tylko wygodne, hipoalergiczne produkty, ale poparty badaniami sposób rozwoju poprzez doświadczanie. Prowadzimy warsztaty sensoryczne, porady dla rodziców, opracowujemy nowe rozwiązania, mając w sercu dobro naszych pociech. Same jesteśmy mamami i w trosce o dobro dzieci oraz naszą wygodę wynalazłyśmy kombinezony ochronne dla dzieci, które mają za zadanie uszczęśliwić dzieciaki (dając im możliwości do swobodnej i bardzo kreatywnej zabawy), a mamom ułatwić życie i dać radość ze wspólnej zabawy oraz obserwacji postępów swojego dziecka.  Chcąc stworzyć dzieciom jeszcze lepsze warunki rozwoju zapoczątkowałyśmy misję uświadamiania i edukowania rodziców, mówiąc im jak ważne jest w życiu dzieci doświadczanie, kreatywna zabawa, plastyka, wszelkie zabawy sensoryczne.   W ten sposób narodził się pomysł kombinezonów, które dają możliwość dzieciom na ograniczoną tylko własną wyobraźnią zabawę połączoną z odrobiną szaleństwa.  Kombinezony nazwałyśmy Get Dirty, ponieważ to kwintesencja naszej filozofii - dać współczesnym dzieciom szansę na doświadczenia, których nam nie brakowało w dzieciństwie.     SGM-Kids Sp. z o. o. jest wlascicielem marki Get Dirty®.

Wybrane ogłoszenia

Nowe wkłady atramentowe.
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Latarka do damskiej torebki.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Rozette świątecznie

  Podczas jesiennej edycji targów organizowanych przez warszawską hurtownię Abro, mieliśmy przyjemność odwiedzić nadzwyczaj kolorowe i świąteczne stoisko firmy ROZETTE, która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności. O najnowszej ofercie, oraz kolejnych hitach rynkowych opowiada nam właścicielka firmy - Kinga Stefańska - Boszhard.

  Więcej…  
 • Jesteśmy coraz bliżej podium...

  Rozmowa z Pawłem Piórkowskim, Dyrektorem Zarządzającym w firmie Rafcom, która miała miejsce 12 maja 2017 roku, podczas targów organizowanych przez Kompanię Biurową. 

  Więcej…