Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_mat
Wydawnictwo Mat 2003 Sp. z o.o. to polski producent artykułów papierniczych, pomocy szkolnych, karnetów i zaproszeń oraz kalendarzy oferujący unikatowe kolekcje z własną grafiką. Firma specjalizuje się w produkcji kolorowych serii idealnych zarówno do szkoły jak i biura.
thumb_sztuka
Sztuka Rodzinna to firma stworzona przez młody zespół pasjonujący się rzeczami pięknymi. W ofercie firmy znajdują się produkty marki Peter Pauper Press, GeePap, Lediberg, Paper-Oh, Helma, Fisher Space Pen, Paperblanks, Moon&Light a ostatnio także marka własna Narcissus.
thumb_sadpex
Producent artykułów szkolnych, biurowych i reklamowych. Firma specjalizuje się w produkcji piór wiecznych i długopisów. Jest właścicielem marki własnej CRESCO.

Wybrane ogłoszenia

Pastelowa plastelina od JOVI.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
IGEPA Polska poszukuje doświadczonej osoby.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Idealny produkt także dla mam :)
Długopis ścieralny dla wielbicieli tatuaży.
Plecak dla najmłodszych na wyprawy małe i duże.
Wyjątkowy produkt na każdą imprezę marki ALPINO. ...
Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Nowość w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • KMP PrintTechnik z nowym certyfikatem

    Europejskie Stowarzyszenie firm produkujących materiały eksploatacyjne ETIRA, przyznało KMP PrintTechnik AG certyfikat, potwierdzający stosowanie Kodeksu Postępowania reprezentującego najwyższe standardy jakościowe, środowiskowe i społeczne w produkcji materiałów eksploatacyjnych.

    Więcej…  
  • NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY ZE SZWAJCARSKĄ FIRMĄ 3T, WŁAŚCICIELEM MARKI PEACH

    Firma Inkspot nawiązała współpracę ze szwajcarską firmą 3T i rozpoczęła dystrybucję ich urządzeń biurowych sygnowanych marką PEACH. W ofercie pojawiły się trymery, gilotyny, niszczarki oraz bindownice.

    Więcej…