Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_chill
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw. Oferujemy artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek, artykuły spożywcze oraz środki czystości. Nasi klienci mogą liczyć również na realizację zamówień niestandardowych, wykraczających poza wymie

Wybrane ogłoszenia

Nowe wkłady atramentowe.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Mocny klej do wielu zastosowań.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Nowa oferta w marce KMP.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kto nie mierzy wysoko, nigdy nie będzie mógł wygrywać.

    Właśnie mijają dwa miesiące od rozpoczęcia procesu restrukturyzacyjnego w firmie Action. Otwarcie tego postępowania okazało się nie tylko koniecznością, aby bronić polskiego biznesu w obliczu krzywdzących decyzji skarbówki, ale i szansą na dużo szybsze zmiany. Bo dzięki sanacji (jeden z rodzajów restrukturyzacji) firma ma możliwość w krótkim czasie zrewolucjonizować swoją działalność, zmodyfikować strategię i pozamykać nierentowne projekty.

    Więcej…  
  • Oryginalna strona ALLPER'a

    W ofercie firmy ALLPER z Częstochowy, poza materiałami eksploatacyjnymi własnych marek znajduje się szeroka oferta oryginalnych tuszy i tonerów. Dystrybutorowi zależy na kompleksowym asortymencie, dlatego chce zapewnić swoim klientom materiały eksploatacyjne także z najwyższej półki od producentów.

    Więcej…