Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_chill
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw. Oferujemy artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek, artykuły spożywcze oraz środki czystości. Nasi klienci mogą liczyć również na realizację zamówień niestandardowych, wykraczających poza wymie

Wybrane ogłoszenia

Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Cutter marki SMART by Leviatan.
Nowy kolor w ofercie!!
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Kolorowe korektory w taśmie.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sprzedawane na całym świecie co 6 minut...

    Perfekcyjnie dopracowane szczegóły oraz jakość to znaki rozpoznawcze marki Snopake. Firma Battelle Institute of America, która ją stworzyła, błyskawicznie rozwinęła się w 1955 roku, kiedy to po raz pierwszy na rynek wypuściła korektory w płynie marki Snopake. W 1988 roku opracowano pierwsze teczki polipropylenowe, które wraz z rozwojem firmy zaczęły podbijać cały świat.

    Więcej…  
  • Wideoreportaż z Targów WIKR

    Sezon targowy nadal trwa! Nasze baczne "szklane" oko nie przepuści okazji, aby spotkać się z branżą. Tym razem uczestniczyliśmy w targach szkolno-wydawniczych organizowanych przez hurtownię WIKR. Było rodzinnie, profesjonalnie... Jak jeszcze? Zobaczcie w naszym filmie.

    Więcej…