Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_chill
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw. Oferujemy artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek, artykuły spożywcze oraz środki czystości. Nasi klienci mogą liczyć również na realizację zamówień niestandardowych, wykraczających poza wymie
W naszej ofercie są: zabawki, artykuły papiernicze, szkolne, biurowe oraz komputerowe

Wybrane ogłoszenia

Firma z Bielska-Białej poszukuje pracowników.
Nowość w ofercie Asarto.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Firma Rafcom poszukuje pracowników.
Nowa seria kolorowych albumów z wszytymi koszulkam ...
Długopis ścieralny dla wielbicieli tatuaży.
Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Małe, poręczne bo w taśmie

    Pamiętacie kleje w tubie? Oczywiście, że tak. W końcu na rynku nadal dostępne są tego typu produkty. Czym z kolei korygowaliście swoje błędy w szkole? My pamiętamy specjalne białe "farbki" z małym pędzelkiem, które w "niewidoczny" sposób miały poprawić nasze błędy. Abstrahując, ze metoda ta dotrwała do dziś - my raczymy się nieco nowocześniejszymi rozwiązaniami. 

    Więcej…  
  • To tutaj tworzą się trendy

    Targi Paperworld za nami. 4 dni aktywnych rozmów, poznawania nowych produktów, obserwacja rynku... Nasza 15 wizyta na tych największych targach w branży potwierdza ich prestiż. Wprawdzie widoczne jest kurczenie się tego sektora, jednak Frankfurt znajduje na to idealne rozwiązanie.

    Więcej…