Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_Stowarzsyszenie
Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej to inicjatywa grupy firm chcących wspierać rozwój i integrację. Stowarzyszenie ma na celu stworzenie korzystnych warunków dla rozwoju rynku prezentowo-upominkowego oraz umożliwienie członkom wymiany informacji i współdziałania.

Wybrane ogłoszenia

Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Nowe kolory obudów długopisów marki d-rect.
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Kolorowe korektory w taśmie.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Różowa seria od RAPESCO

    Nie ma chyba drugiego tak wyrazistego znaczeniowo koloru jak kolor różowy. W ostatnim czasie dość mocno zastanawialiśmy się co doprowadziło do takiego stanu rzeczy i doszliśmy do wniosku, że warto tymi przemyśleniami podzielić się na łamach naszego portalu. Tym bardziej, że niezmiennie gości on w naszych domach i biurach, mimo, że co roku to nie on jest okrzykiwany kolorem roku.

    Więcej…  
  • Farbki i kredki do twarzy - to takie przyjemne

    Przed nami sezon piknikowy. Szykuje się długa lista urodzin, komunii, wesel i zabaw na dworze. Nasze wieloletnie obserwacje, szczególnie podczas różnego typu eventów dla dzieci pokazują, że niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się malowanie twarzy najmłodszych.

    Więcej…