Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_Stowarzsyszenie
Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej to inicjatywa grupy firm chcących wspierać rozwój i integrację. Stowarzyszenie ma na celu stworzenie korzystnych warunków dla rozwoju rynku prezentowo-upominkowego oraz umożliwienie członkom wymiany informacji i współdziałania.
thumb_Inter astra
Hurtownia Astra, której siedziba mieści się w Łomży, to jedna z większych hurtowni w regionie województwa podlaskiego. Od ponad 13 lat dostarcza artykuły papiernicze, biurowe, szkolne i zabawkarskie do największych sklepów na terenie całego kraju.

Wybrane ogłoszenia

Firma Rafcom poszukuje pracowników.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...
Idealny produkt dla malucha.
Nowość w ofercie Asarto.
Nowa seria kolorowych albumów z wszytymi koszulkam ...
Firma Rafcom poszukuje pracownika .
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowy kolor w ofercie!!
EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Żelazna Ósemka wśród kwiatów do biura

    Kwiaty w biurze potrafią zdziałać cuda. Wiemy o tym nie tylko my, ale także firmy z naszej branży. Znamiennym przykładem jest pokazane na Fanpage'u KBK zdjęcie siedziby Interhurt w Zgorzelcu. Właśnie ono zainspirowało nas do napisania tego artykułu ku inspiracji pozostałych firm

    Więcej…  
  • KMP wraca do Frankfurtu

    Po 5 latach nieobecności firma KMP po raz kolejny zaprezentuje swoje bogate portfolio na najważniejszych targach PBS w Niemczech: PAPERWORLD 2019 we Frankfurcie nad Menem.

    Więcej…