Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_Inter astra
Hurtownia Astra, której siedziba mieści się w Łomży, to jedna z większych hurtowni w regionie województwa podlaskiego. Od ponad 13 lat dostarcza artykuły papiernicze, biurowe, szkolne i zabawkarskie do największych sklepów na terenie całego kraju.
thumb_alfa
Firma ALFA działa na rynku od 1989 roku. Prowadzi działalność hurtową w branży PBS (papier, biuro, szkoła). Od wielu lat organizuje lokalne targi skierowane dla sklepów oraz podhurtu.

Wybrane ogłoszenia

Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Segregatory A4 w pastelowych kolorach.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Sprzedam firmę produkcyjną.
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kolorowa DONG-A do szkoły i biura

    Dong-A to marka dobrze znana na naszym rynku. Wywodząca się z Korei Południowej Dong-A na przestrzeni lat stała się jedną z wiodących marek branży artykułów piśmiennych. Dystrybuowana od kilku lat przez Tadeo-Trading podbija serca polskich klientów.

    Więcej…  
  • Bądź lojalny buduj lojalność wobec siebie.

    Lubisz wypić kawę w restauracji, w której np. do dziesiątej wizyty u nich dodają za darmo pyszne ciacho? Chętnie podejmiesz decyzję o zwiększonych zakupach, gdy dostawca zagwarantuje Ci wyjazd egzotyczny w zamian za określoną sprzedaż swoich produktów? Kto z nas nie lubi prezentów? Kto z nas nie lubi programów lojalnościowych?

    Więcej…