Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Wybrane ogłoszenia

Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Mocny klej do wielu zastosowań.
Cutter marki SMART by Leviatan.
Duży kalendarz ścienny, drukowany na grubym papier ...
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.
Szeroka i kolorowa oferta plecaków firmy HAMELIN.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
Alternatywa dla niszczarek.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • W co się bawić, w co się bawić…?

    Zabawki wpływają na rozwój umysłowy, ruchowy oraz społeczny dzieci. Aby jednak dobrze spełniały swoją rolę powinny być bezpieczne oraz dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Wybierając zabawki dla najmłodszych dzieci przede wszystkim należy zwrócić uwagę, aby były one bezpieczne, miały prostą konstrukcję bez ostrych krawędzi i drobnych elementów oraz były łatwe do utrzymania w czystości. Dzieci w tym wieku chętnie poznają świat, dobrze sprawdzą się więc wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne, takie jak domina czy układanki. 

    Więcej…  
  • Świąteczna promocja w LAMBDA.

    Zapewne wielu z naszych Czytelników zauważyło, że handel w tym roku wyjątkowo szybko przypomniał sobie o zbliżających się Świętach. W sieciach handlowych pojawiły się choinki, firmy co raz częściej pytają się o prezenty dla pracowników. Nie inaczej dzieje się w firmie LAMBDA, która w związku ze zbliżającym się grudniem wprowadziła promocję z typowo pięknych świątecznym upominkiem.

    Więcej…