Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_chill
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw. Oferujemy artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek, artykuły spożywcze oraz środki czystości. Nasi klienci mogą liczyć również na realizację zamówień niestandardowych, wykraczających poza wymie

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie firmy Leviatan.
IGEPA Polska poszukuje doświadczonej osoby.
Wyjątkowy produkt na każdą imprezę marki ALPINO. ...
EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Nowość w ofercie Asarto.
Leviatan poszukuje pracowników.
Poszukiwany handlowiec z Wielkopolski.
Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Idealny produkt także dla mam :)
niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.
Firma Rafcom poszukuje pracowników.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rusza powakacyjna odsłona akcji EASY Plecaki od serca

    Zbliża się początek nowego roku szkolnego, a wraz z nim zakupowe szaleństwo związane z kompletowaniem wyprawki. Organizatorzy akcji EASY Plecaki od serca przypominają, co warto zrobić z niepotrzebnym plecakiem z poprzedniego sezonu - przekazać dla dzieci w potrzebie!

    Więcej…  
  • ActiveJet – jeszcze bardziej wydajne produkty

    Marka ActiveJet, lider na rynku materiałów eksploatacyjnych w Polsce, wprowadziła do oferty nowe tusze w wersji Premium o symbolach AH-650BR oraz AH-650CR. Najnowsze produkty przeznaczone są do urządzeń drukujących marki HP i charakteryzują się dwukrotnie większą wydajnością.

    Więcej…