Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_chill
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw. Oferujemy artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek, artykuły spożywcze oraz środki czystości. Nasi klienci mogą liczyć również na realizację zamówień niestandardowych, wykraczających poza wymie

Wybrane ogłoszenia

Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Firma Polcan poszukuje pracownika.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Nowe wkłady atramentowe.
Już dostępna saszetka z motywem kolorowych dłoni. ...
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Idealny produkt dla malucha.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rzecz o kreatywności. Nowe trendy na rynku pracy

    Efektywność. Kreatywność. Produktywność. Co im sprzyja? A co przeszkadza? Obalamy mity o tak zwanych multitaskingu i brainstormingu. Badania potwierdzają – teraz liczy się monotasking i regeneracja w biurze. Okazuje się, że zalecenia ekspertów wcale nie jest łatwo wdrożyć. W szczególności mikro biznesom. Dlaczego?

    Więcej…  
  • II Panel Dyskusyjny Biuro Plus za nami

    Dlaczego grupa biuroserwisowa organizuje tego typu wydarzenia? Skąd tak duża frekwencja na nich? Rynek PBS, poniekąd już dość precyzyjnie zdefiniowany, w kolejnych latach (nie)stety zmierzy się z wieloma przeszkodami, utrudnieniami ale i możliwościami. Wydaje się więc, że dialog branżowy jest potrzebny i z takim przesłaniem zorganizowany został II Panel Dyskusyjny Biuro Plus. 

    Więcej…