Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_chill
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw. Oferujemy artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek, artykuły spożywcze oraz środki czystości. Nasi klienci mogą liczyć również na realizację zamówień niestandardowych, wykraczających poza wymie

Wybrane ogłoszenia

Najszersza na rynku oferta breloków.
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Segregatory A4 w pastelowych kolorach.
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowy produkt w ofercie.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Szeroka i kolorowa oferta plecaków firmy HAMELIN.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Nowe wkłady atramentowe.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Leniwy dzień w pracy?

    Obudzeni? Jeszcze nie? To mamy dla Was mega promocję. Firma NM Revolution nie zatrzymuje się w swoich działaniach mających na celu przekonanie klientów o sprawdzeniu jakości nowej marki materiałów eksploatacyjnych. Tusze i tonery marki INQPrint Supplies nie tylko są dobre, ale przede wszystkim tanie.

    Więcej…  
  • Udany początek sezonu na targach branżowych we Frankfurcie

    Trzy targi konsumenckie we Frankfurcie - Christmasworld, Paperworld i Creativeworld - z powodzeniem otworzyły nowy sezon biznesowy z tematami przyszłościowymi i najnowszymi trendami. 3.119 wystawców z 68 krajów zainspirowało krajowy i międzynarodowy handel innowacjami z dziedziny sezonowej i świątecznej dekoracji, papieru, materiałów biurowych i artykułów piśmiennych oraz artykułów hobbystycznych, rzemieślniczych i artystycznych.

    Więcej…