Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_chill
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw. Oferujemy artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek, artykuły spożywcze oraz środki czystości. Nasi klienci mogą liczyć również na realizację zamówień niestandardowych, wykraczających poza wymie

Wybrane ogłoszenia

Firma Rafcom poszukuje pracowników.
Leviatan poszukuje pracowników.
Plecak dla najmłodszych na wyprawy małe i duże.
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.
Nowość w ofercie Asarto.
Dostępne w różnej wielkości opakowaniach.
Już dostępna saszetka z motywem kolorowych dłoni. ...
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Pastelowa plastelina od JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zwiększanie bezpieczeństwa cyfrowych danych

    W mediach regularnie pojawiają się doniesienia na temat firm, które przypadkowo tracą dane, zarówno w formie cyfrowej, jak i papierowej (w formie wydruków).

    Więcej…  
  • Ważą się losy zmian w Kodeksie pracy.

    Projekty nowych kodeksów indywidualnego i zbiorowego prawa pracy w obecnej formie spowodowały zamieszanie po stronie pracodawców i samych pracowników – ocenia Michał Szuszczyński, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Plusem projektu jest m.in. propozycja zmian w systemie urlopowym. Z kolei propozycje dotyczące form zatrudniania i rozwiązywania stosunku pracy mogą przysporzyć pracodawcom szeregu problemów. Nie wiadomo jeszcze, czy proponowane przez Komisję Kodyfikacyjną zmiany będą procedowane.

    Więcej…