Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_Inter astra
Hurtownia Astra, której siedziba mieści się w Łomży, to jedna z większych hurtowni w regionie województwa podlaskiego. Od ponad 13 lat dostarcza artykuły papiernicze, biurowe, szkolne i zabawkarskie do największych sklepów na terenie całego kraju.

Wybrane ogłoszenia

Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Najszersza na rynku oferta breloków.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Nowa oferta w marce KMP.
Nowa odsłona serii Flexi Abra od Penmate.
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Świętowanie z LAMBDA nadal trwa!

    To wyjątkowy rok w działalności firmy LAMBDA. Jubileusz 25-lecia nadal trwa! nadal trwają także wyjątkowe akcje mające na celu nagradzanie lojalnych klientów wrocławskiej firmy za ich zakupy.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z targów Kompanii Biurowej

    Liczna grupa wystawców, szkolenia produktowe dla handlowców, prezenty dla odwiedzających stoiska. 22 września w Mińsku Mazowieckim zebrały się największe firmy z branży biuroserwisowej. Działająca od 5 lat sieć zakupowa Kompania Biurowa, po raz kolejny zadbała o organizację kolejnej edycji targów oraz integrację środowiska branżowego. 

    Więcej…