Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Wybrane ogłoszenia

2 kolory w jednym zakreślaczu.
Sprzedam firmę produkcyjną.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
Oryginalna lampka biurkowa w kształcie baranka.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Szeroka i kolorowa oferta plecaków firmy HAMELIN.
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Nowe wkłady atramentowe.
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Dziecko i kreatywność

    W dniu 17 października w wyjątkowym miejscu dla dzieci - Muzeum Etnograficznym w Warszawie dziennikarze, eksperci oraz znane blogerki wraz ze swoimi pociechami, dzięki zorganizowanej przez portal Zabawkowicz.pl Konferencji „Dzieci i Kreatywność”, przenieśli się do świata zmysłów i wyobraźni, a wszystko za sprawą produktów z nowej serii firmy MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. – Gel-a-Peel i Num Noms. Nagle wszyscy w jednym miejscu mogli się poczuć jak dzieci i lepiej poznać ideę prezentowanych kreatywnych zestawów, dzięki specjalnie z tej okazji przygotowanym warsztatom oraz zabawom.

    Więcej…  
  • Staples Europe rozszerza swoje działania w Polsce

    Firma Staples Europe ogłosiła dziś, że zwiększa zatrudnienie w Polsce realizując misję firmy jaką jest dostarczanie klientom wszystkich narzędzi niezbędnych do odniesienia sukcesu. W ubiegłym roku firma Staples otworzyła i rozwinęła swoje Globalne Centrum Kompetencji w Gdańsku.

    Więcej…