Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_gremo
Firma powstała w lutym 2002 roku. Największy nacisk kładzie na profesjonalną obsługę Klienta, serwis, jakość dostarczanych produktów, a także konkurencyjne ceny. Towar dostarczany jest własnym transportem, następnego dnia po złożeniu zamówienia lub nawet tego samego dnia.

Wybrane ogłoszenia

Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Firma Rafcom poszukuje pracowników.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Poszukiwany handlowiec z Wielkopolski.
EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Idealny produkt także dla mam :)
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Kolorowe pudełka na akcesoria do szkoły.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Podsumowujemy 2016 rok, planujemy 2017...

    Zakończyliśmy 2016 rok. Trochę tak teoretycznie, bo w praktyce nadal go rozliczamy. Jaki był? Z naszej perspektywy na pewno bardzo aktywny. Nowe marki na rynku, przejęcia, rotacje pracowników, liczne imprezy targowe...Z subiektywnego punktu widzenia to były wyjątkowe 12 miesięcy. W historii magazynu scann.R - najlepsze. Dlatego my dajemy im mocną 9-tkę. Czemu nie dziesiątkę? Bo ambicje mamy większe.

    Więcej…  
  • DELL w ofercie Rafcom

    Warszawska firma Rafcom, działająca na rynku od ponad 13 lat, w tym roku sukcesywnie poszerza swoją ofertę. Tym razem firma postawiła na markę DELL. 

    Więcej…