Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_gremo
Firma powstała w lutym 2002 roku. Największy nacisk kładzie na profesjonalną obsługę Klienta, serwis, jakość dostarczanych produktów, a także konkurencyjne ceny. Towar dostarczany jest własnym transportem, następnego dnia po złożeniu zamówienia lub nawet tego samego dnia.

Wybrane ogłoszenia

EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Pastelowa plastelina od JOVI.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Świetna zabawa dla maluchów.
Poszukiwany handlowiec z Wielkopolski.
Nowość w ofercie firmy Leviatan.
Idealny produkt dla malucha.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Brokatowa farbka makijażowa świecąca w ciemności. ...
Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Prawdziwy kameleon w biurze

    Od 2006 roku już jest na naszym rynku. Już cieszy oko. Już ubarwia życie wielu osobom w biurach. O czym mowa? Oczywiście o marce HELIT.

    Więcej…  
  • Nowa odsłona w Tadeo Trading

    Historia marki Tadeo Trading to opowieść o firmie, która od 1993 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji w 25 lat przekształciła się w znaczącego dystrybutora artykułów biurowo-szkolnych w Polsce. Dzięki wyjątkowemu podejściu do klienta zdobyła ona znaczącą pozycję na polskim rynku art. szkolno–biurowych i, jak zapewnia Zarząd, nadal dąży do osiągnięcia równie mocnej obecności na rynkach zagranicznych.

    Więcej…