Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_gremo
Firma powstała w lutym 2002 roku. Największy nacisk kładzie na profesjonalną obsługę Klienta, serwis, jakość dostarczanych produktów, a także konkurencyjne ceny. Towar dostarczany jest własnym transportem, następnego dnia po złożeniu zamówienia lub nawet tego samego dnia.

Wybrane ogłoszenia

Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Nowość w ofercie Asarto.
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Elegancji produkt do pracy oraz jako gadżet z logo ...
Nowe wkłady atramentowe.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Idealny produkt dla malucha.
Nowy produkt w ofercie Tadeo Trading.
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Tai Chi to piękno i prostota

    Tai Chi to system powolnych, prozdrowotnych ruchów wywodzący się z Chin, którego celem jest osiągnięcie zdrowia, medytacji i spokoju wewnętrznego. I można powiedzieć, że w ten sposób właśnie odbieramy kolekcję, która od jakiegoś czasu podbija rynek polski.

    Więcej…  
  • Targi ASTRA - videorelacja

    W dniach 8-9 kwietnia 2015 roku odbyły się XIII targi organizowane przez hurtownię Astra z Łomży. Podczas targów nasza redakcja spotkała się z największymi wystawcami. Z niektórymi zamieniła kilka zdań. Zapraszamy do relacji z minionego spotkania i dodawania swoich komentarzy.

    Więcej…