Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_kmp
KMP PrintTechnik Polska jest wyłącznym przedstawicielem KMP PrintTechnik AG w Polsce. Asortyment KMP stanowią znakomitej jakości wkłady atramentowe, tonery laserowe, taśmy barwiące, taśmy TTR. Są to artykuły niezwykle wydajne, spełniające aktualnie obowiązujące normy.

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pierwsze półrocze 2016 w branży PBS - jakie było?

    Pierwsze półrocze za nami. To okres wielu zmian, wielu wydarzeń i wielu nowości. Jak ocenia go branża? Czy ten rok rozpoczął się pozytywnie dla firm? O to i o plany na kolejne miesiące spytaliśmy przedstawicieli kilku z nich.

    Więcej…  
  • Stawiamy na mocniejszy rozwój.

    Zarząd Action S.A., w ramach konsolidacji struktury i ograniczania kosztów w postępowaniu sanacyjnym, podjął decyzję o połączeniu działu Activejet z działem Non-Food. W efekcie zmieniło się kierownictwo nad markami Activejet i Actis. Natomiast strategia obu marek należących do polskiego dystrybutora pozostała bez zmian.Tym samym z początkiem lutego podjęto decyzję o likwidacji stanowiska, jakie dotychczas zajmował Rafał Ornowski, wieloletni pracownik firmy Action.

    Więcej…