Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_mat
Wydawnictwo Mat 2003 Sp. z o.o. to polski producent artykułów papierniczych, pomocy szkolnych, karnetów i zaproszeń oraz kalendarzy oferujący unikatowe kolekcje z własną grafiką. Firma specjalizuje się w produkcji kolorowych serii idealnych zarówno do szkoły jak i biura.

Wybrane ogłoszenia

Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.
Uniwersalne chusteczki do czyszczenia w opakowaniu ...
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Najszersza na rynku oferta breloków.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Nowe wkłady atramentowe.
Poszukiwany pracownik do pracy: Częstochowa, Gdańs ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Umiejętne zarządzanie czasem poprawia organizację pracy.

    E-maile i telefony, biurowe plotki ze współpracownikami przy kawie albo nagłe, ale mało ważne zadania do wykonania na już potrafią skutecznie zdezorganizować dzień pracy i odciągnąć od realizacji zawodowych celów. Aby poprawić efektywność pracy, warto się stosować do zasad zarządzania czasem i zarządzania sobą w czasie. Podstawą jest planowanie i wyznaczanie priorytetów. 

    Więcej…  
  • Największe na świecie międzynarodowe targi dla hobbistów i artystów już w styczniu

    Creativeworld to największe na świecie międzynarodowe targi dla hobbistów i artystów. To połączenie platformy biznesowej, miejsca do składania zamówień, kuźni innowacji i sceny najnowszych trendów. W dniach od 26 do 29 stycznia 2019 otworzą swoje podwoje i zaprezentują jedyną w swoim rodzaju różnorodność produktów i niezwykłe wydarzenia z sektora DIY.

    Więcej…