Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_mat
Wydawnictwo Mat 2003 Sp. z o.o. to polski producent artykułów papierniczych, pomocy szkolnych, karnetów i zaproszeń oraz kalendarzy oferujący unikatowe kolekcje z własną grafiką. Firma specjalizuje się w produkcji kolorowych serii idealnych zarówno do szkoły jak i biura.

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
Nowa oferta w marce KMP.
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Allper poszukuje pracownika!
Pastelowa plastelina od JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Najcenniejszą walutą jest zaufanie

    O ostatnich 25 latach działalności firmy POLCAN rozmawiamy z Prezesem Romanem Kwiatkowskim. Jakie były początki? Jakie są plany oraz gdzie obecnie znajduje się firma? O tym w naszym wywiadzie.

    Więcej…  
  • Współpraca z Chinami - zdradzamy tajniki sukcesu.

    Kultura chińska w Chińczykach jest bardzo mocno zakorzenione, dlatego współpraca z nimi nadal cechuje dość duża różnica zachowań biznesowych. Młodzi i ambitni biznesmeni, którzy studiują poza granicami Chin, być może powoli dostosowują się do zasad pracy swoich Partnerów Biznesowych z zachodu, jednak nadal pozostają oni Chińczykami, którzy przede wszystkim są świetnymi handlowcami. O wadach i zaletach współpracy z dalekim wschodem rozmawiamy z Pauliną Kiełbus-Jania, właścicielką firmy BigChina.pl

    Więcej…