Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

thumb_nc
Lider sprzedaży i dystrybucji materiałów do pakowania korespondencji. Spółka NC Koperty rozpoczęła swoja działalność w Polsce w 1992 roku.
thumb_baza
INQ - Marka premium z doświadczeniem. 16 lat doświadczenia na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do sprzętów drukujących. 20,000 indeksów produktowych w ciągłej dostępności magazynowej. 1,000 postępowań przetargowych przygotowanych dla Naszych Klientów

Wybrane ogłoszenia

Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje pracownika.
Firma Rafcom poszukuje pracowników.
Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Idealny produkt także dla mam :)
Nowa seria kolorowych albumów z wszytymi koszulkam ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Wyjątkowy produkt na każdą imprezę marki ALPINO. ...
Idealny produkt dla malucha.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Gazele branży PBS 2017

    „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

    Więcej…  
  • UCZ SIĘ Z UNIMAXEM

    Już tylko miesiąc pozostał do zakończenia akcji promocyjnej organizowanej przez firmę Panta Plast. Pod koniec czerwca poznamy szczęśliwych zwycięzców.

    Więcej…