Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Magdalena Szabat – uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 5741, nadane przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, mgr inż. Geodezji i Kartografii, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej (studia podyplomowe Urba

Wybrane ogłoszenia

Sprzedam firmę produkcyjną.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Kolorowe korektory w taśmie.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Cutter marki SMART by Leviatan.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Taśma muzyczna LED – nowość dla miłośników najlepszego brzmienia

    Oświetlenie LED już od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Nie ma w tym niczego dziwnego – w końcu jest to rozwiązanie energooszczędne, przyjazne dla środowiska, a do tego możliwości aranżacji wnętrza z wykorzystaniem tego produktu są niemal nieograniczone. Producenci dbają o to, aby klienci zainteresowani technologią LED mieli jak największy wybór. Właśnie tak zrodził się pomysł na muzyczną taśmę LED, całkowitą nowość od marki Activejet.

    Więcej…  
  • Hitowe emotikonki doczekały się teledysku!!

    Już od kilku miesięcy trwały prace nad muzyką i tekstem. Sztab ludzi ze szczegółami opracowywał fabułę teledysku. Nad finalnym produktem aktywnie zaangażowane były nawet gwiazdy z show biznesu. Sam Tomasz Lubert - polski kompozytor, gitarzysta i producent muzyczny, założyciel zespołów muzycznych Virgin, Video i Volver a przede wszystkim twórca piosenek dla dzieci - maczał w tym palce.

    Więcej…