Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Magdalena Szabat – uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 5741, nadane przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, mgr inż. Geodezji i Kartografii, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej (studia podyplomowe Urba

Wybrane ogłoszenia

Nowa seria kolorowych albumów z wszytymi koszulkam ...
Nowa kolekcja torebek z brokatem. Najlepsze opakow ...
Firma Rafcom poszukuje pracowników.
Świetna zabawa dla maluchów.
Idealny produkt dla malucha.
IGEPA Polska poszukuje doświadczonej osoby.
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowość w ofercie Asarto.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Brokatowa farbka makijażowa świecąca w ciemności. ...
Plecak dla najmłodszych na wyprawy małe i duże.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • KMP wraca do Frankfurtu

    Po 5 latach nieobecności firma KMP po raz kolejny zaprezentuje swoje bogate portfolio na najważniejszych targach PBS w Niemczech: PAPERWORLD 2019 we Frankfurcie nad Menem.

    Więcej…  
  • Stress management, czyli zostaw stres za drzwiami biurowca

    Postęp nauki i techniki przyniósł ze sobą rozwój cywilizacyjny, a w ślad za nim pojawiły się zagrożenia i choroby, z którymi dzisiaj musimy się mierzyć. Jednym z  głównych problemów jest stres, najsilniej występujący w krajach wysoko zurbanizowanych, a także w tych, w których nie ma odpowiedniej profilaktyki. Według corocznego raportu American Psychological Association, aż 61 proc. Amerykanów uważa, że jednym z głównych czynników stresogennych jest praca.

    Więcej…