ASYSTENT DZIAŁU ROZLICZEŃ

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt biuro@rafcom.waw.pl
Dodane 3 msc. i 2 tygodnie temu

Rafcom istnieje na rynku od września 2005 roku. Swoją działalność rozpoczął od hurtowej sprzedaży tonerów i tuszów (oryginalnych oraz ich zamienników) do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Jednakże w związku z stałym rozwojem obecnie poszukuje do pracy w siedzibie głównej w Warszawie kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Obowiązki:

  • Obsługa procesów rozliczeniowych
  • Rozliczanie transakcji bankowych
  • Obsługa aplikacji księgowych, bankowych
  • Przygotowywanie raportów i dokumentów dla księgowości
  • Obsługa klientów
  • Współpraca z działem handlowym

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/ w trakcie studiów
  • Znajomość zagadnień z dziedziny rozliczeń, księgowości i faktoringu
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera
  • Dokładność, analityczne myślenie
  • Mile widziana znajomość systemu wf-mag

Oferujemy:

  • Stałe, bezpieczne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity: pakiet medyczny, karta Multisport

CV i listy motywacyjne prosimy o przesyłanie na adres: biuro@rafcom.waw.pl powołując się na portal scann.R.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Bodycha 97, 05-820

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 389
Wyświetlony: 301
Wygasa: 1 tydzień i 4 dni od teraz

  • Dariusz Kwieciński mianowany Head of Eastern Europe Fujitsu

    Fujitsu, wiodący producent i dostawca rozwiązań oraz technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), z początkiem lipca mianował Dariusza Kwiecińskiego nowym Head of Eastern Europe. Obejmując tę rolę, Kwieciński będzie odpowiedzialny za sprzedaż i biznes firmy na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

    Więcej…
  • 300 zł na start od rządu!

    Od 1 lipca będzie można składać wnioski o 300 zł rządowej wyprawki na uczące się dzieci. Wakacyjne wnioski mają być rozpatrzone nie później niż do końca września.