ASYSTENT DZIAŁU ZAKUPÓW

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt ul. Bodycha 97, 05-820 Reguły
Godziny otwarcia: 08:00 - 16:30
www.rafcom.waw.pl
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Obowiązki:

  • Realizacja zleconych zamówień
  • Sporządzanie raportów z transakcji zakupowych
  • Rejestrowanie zamówień w systemie informatycznym
  • Analizowanie informacji o dostępnych dostawcach danych produktów
  • Obsługa procesów zakupowych
  • Współpraca z działem sprzedaży
  • Współpraca z kontrahentami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/ wyższe
  • Znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Dokładność, analityczne myślenie

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Profesjonalne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywujący system wynagradzania

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy rekrutacja@rafcom.waw.pl

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 370
Wyświetlony: 249
Wygasa: 1 tydzień i 1 dzień od teraz

  • CIASTO-PIANKA SUPER DOUGH marki PAULINDA

    Podczas tegorocznych targów PaperWorld firma Leviatan-Poligrafia zaprezentowała zupełnie nowy, kreatywny produkt marki Paulinda. Jak informował podczas targów Jacek Pieronkiewicz - Wiceprezes firmy, ciasto-pianka Super Dough nie ma swojego odpowiednika na rynku polskim.

    Więcej…
  • Belmil - gdy wygoda i zdrowie dziecka są najważniejsze

    BELMIL jest serbską firmą produkującą plecaki i tornistry dla dzieci. Jest to bardzo rozpoznawalna na zachodzie i południu Europy marka. Produkty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, posiadające wszelkie wymagane w Unii Europejskiej certyfikaty zgodności.