Asystent działu zakupów

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Siedziba firmy Rafcom
ul. Bodycha 97, 05-820 Reguły
Godziny otwarcia: 08:00 - 16:30
Dodane 1 miesiąc i 6 dni temu

Opis

Firma Rafcom poszukuje Asystenta Działu Zakupów

Zakres obowiązków:

- obsługa zamówień związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych

- analiza i kontrolowanie stanów magazynowych

- odpowiedzialność za dostępność produktów

- analiza rynku i monitorowanie konkurencji

- nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z producentami i dostawcami

- planowanie zakupów włącznie z ich kalkulacją

- poszerzanie asortymentu

- zarządzanie polityką cenową w dedykowanym obszarze

- analiza baz i systemów zakupowych

- utrzymywanie stoków magazynowych

- stała współpraca z działem handlowym

- planowanie terminów dostaw we współpracy z magazynem

- planowanie i przygotowywanie akcji promocyjnych

Wymagania:

- wymagane doświadczenie w branży materiałów eksploatacyjnych

- umiejętność analitycznego myślenia

- znajomość i umiejętność operowania technikami negocjacyjnymi

- wykształcenie minimum średnie

- j. angielski minimum na poziomie komunikatywnym

- znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

- atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie

- ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

- dużą samodzielność, wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań

- ubezpieczenie medyczne

- kartę multisport

CV i list motywacyjny prosimy o wysyłanie na adres: eeffler@rafcom.waw.pl

O firmie RAFCOM

Profesjonalizm i doświadczenie

Rafcom istnieje na rynku od września 2005 roku. Zaczęliśmy działalność od hurtowej sprzedaży tonerów i tuszów (oryginalnych oraz ich zamienników) do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Stale zwiększamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Obecnie firma zatrudnia ponad 60 pracowników, posiada powierzchnię magazynową 1500 m i 300 m biura. Prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Centrala firmy i magazyn znajdują się w Regułach pod Warszawą, mamy również swoje oddziały w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i w Gdańsku.

Najlepsza jakość

Sprzedawane przez nas tusze i tonery są zawsze najwyższej jakości. Wszystkie zamienniki, które oferujemy, posiadają certyfikaty zgodności z odpowiednimi normami. Dbamy również o bezpieczeństwo zamawianych produktów. Gwarantujemy, że towar będzie dostarczony kompletnie i w nienaruszonym stanie.

Satysfakcja klienta

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego ciągle się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę i staramy się, by zawsze sprostać ich oczekiwaniom. Współpracę z kontrahentami opieramy na partnerstwie, szacunku oraz indywidualnym podejściu do klienta.

Lokalizacja

Raszyn, Polska, Europa
Bodycha 97, 05-820, 05-820

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 537
Wyświetlony: 261
Wygasa: 2 msc. i 2 tygodnie od teraz

  • XIII edycja Forum IPBBS za nami!!

    Kolejna edycja forum organizowanego przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej przeszła do historii. Tym razem bardziej kameralna, ale pełna istotnej wiedzy, zgromadziła przedstawicieli największych firm z branży.

    Więcej…
  • Łapiesz z nami chwile?

    Ile zdjęć dziennie wykonujesz? Robisz je telefonem czy profesjonalnym sprzętem? Chowasz na twardym dysku czy upubliczniasz dalej? Bez względu na to jak, gdzie i po co upamiętniasz ważne chwile swojego życia, spróbuj swoich sił w zabawie, która trwa do końca tego roku. A nagrody są dość oryginalne.