Doradca Klienta Biznesowego

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt editor@scanner.com.pl
Dodane 1 tydzień i 5 dni temu

Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży biuro-serwisowej, nastawiona na stały rozwój połączony z poszanowaniem wyznawanych wartości, wielokrotnie nagradzana jako Pracodawca Roku, posiadająca stałe odznaczenie Fair Play, nagrody w kategorii CSR. W związku z rozwojem nowego oddziału w Warszawie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • aktywne działanie na rzecz wzrostu bazy obsługiwanych partnerów biznesowych oraz utrzymywanie długofalowych relacji
  • realizacja planów sprzedażowych
  • ustalanie i negocjowanie warunków handlowych z aktualnymi i potencjalnymi klientami B2B
  • kompleksowa współpraca i fachowe doradztwo oraz sprzedaż produktów dla biznesu tj. artykuły biurowe, spożywcze, chemiczne
  • budowanie profesjonalnego wizerunku firmy

Cechy niezbędne:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta na podobnym stanowisku
  • rzetelna postawa wobec klientów i zespołu, skuteczność w działaniu
  • charyzma, energia i zaangażowanie, dynamizm w działaniu, kreatywność
  • nastawienie na cel i ciągłe podnoszenie swojej wiedzy i kwalifikacji
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

Cechy pożądane:

  • doświadczenia w obsłudze klienta korporacyjnego
  • znajomość lokalnego rynku biuro-serwisowego oraz zagadnień związanych z funkcjonowaniem firm

Oferujemy:

  • przyjemne środowisko pracy – dbamy o dobrą i rodzinną atmosferę
  • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie – pamiętamy, że pracuje się dla pieniędzy
  • unormowane godziny pracy – wiemy jak ważna jest równowaga między domem a pracą
  • kompleksowy wdrożenie i bogaty pakiet szkoleń – mamy świadomość, że im lepsze wdrożenie tym łatwiejszy start w nowej pracy
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karta Multisport, ubezpieczenie grupowe i inne) – wyznajemy zasadę, że zdrowy człowiek to szczęśliwy człowiek
  • narzędzia niezbędne do pracy wysokiej jakości – bo dla nas ważny jest Twój komfort
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 474
Wyświetlony: 257
Wygasa: 2 msc. i 3 tygodnie od teraz

  • Rusza powakacyjna odsłona akcji EASY Plecaki od serca

    Zbliża się początek nowego roku szkolnego, a wraz z nim zakupowe szaleństwo związane z kompletowaniem wyprawki. Organizatorzy akcji EASY Plecaki od serca przypominają, co warto zrobić z niepotrzebnym plecakiem z poprzedniego sezonu - przekazać dla dzieci w potrzebie!

    Więcej…
  • Członkowie PIAP uhonorowani medalami KIG

    Obchodząca w tym roku jubileusz 25- lecia Krajowa Izba Gospodarcza przygotowała specjalne medale za wspieranie rozwoju samorządu gospodarczego i przedsiębiorczości. Miło nam poinformować, że nagrodzono nimi 5 Członków PIAP. Uroczystość odbyła się 22 września br.w siedzibie KIG w Warszawie.