Koordynator Biura

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt UL. MARSZAŁKOWSKA 58
00-545 WARSZAWA
rekrutacja@printflow.com.pl
+48 22 245 44 97
Dodane 2 tygodnie i 6 dni temu

Firma Print Flow Solutions oferuje kompleksowe rozwiązanie służące do optymalizacji i zarządzania środowiskiem druku w każdym biurze. Zapewniamy ciągłość pracy urządzeń przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. proponujemy rozliczenie tylko za wydrukowane strony raz w miesiącu. My zajmiemy się całą resztą czyli udostępnieniem urządzeń drukujących, zapewnieniem serwisu oraz pro aktywną dostawą materiałów eksploatacyjnych.

W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy do naszego biura w Warszawie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • koordynacja prac administracyjnych związanych z prowadzeniem firmy udział w realizacji
  • projektów;
  • komunikacja posprzedażowa z klientem;
  • koordynacja prawidłowego procesu dostaw materiałów eksploatacyjnych i urządzeń drukujących
  • koordynacja urlopów pracowników;
  • obsługa programu CRM i wspieranie działu sprzedaży w zakresie aktualizacji danych
  • inne bieżące prace związane z funkcjonowaniem biura.
  • Wymagania
  • znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych,
  • wysoka kultura osobista, punktualność,
  • komunikatywność, otwartość i pogodne usposobienie,
  • samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • znajomość zagadnień w zakresie przetargów publicznych,
  • znajomość branży materiałów eksploatacyjnych,

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

CV i list motywacyjny prosimy przesyłac na adres: rekrutacja@printflow.com.pl. Prosimy o powołanie się na portal www.scanner.com.pl.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zmianami).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
UL. MARSZAŁKOWSKA 58 , 00-545

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 386
Wyświetlony: 187
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

  • Quo vadis, projektorze?

    Sposoby wyświetlania obrazu za pomocą oświetlania półprzeźroczystej powierzchni znane są już od XV wieku. Od tego czasu projektory znacznie ewoluowały, poprzez magiczną latarnię, kinetoskop, aż po erę cyfrową czyli lampy CRT, a następnie technologie LCD i DLP. Co jednak z dalszym rozwojem projektorów? Czy czeka je świetlana przyszłość, czy zapomnienie w mrokach dziejów?

  • II Polish Businesswoman Congress 2014 - relacja naszej korespondentki

    W dniach 3-4 października w Centrum kongresowo-hotelowym Gromada w Warszawie odbyła się II edycja Polish Businesswoman Congress 2014. Organizatorem tego niezwykłego wydarzenia był Magazyn Businesswoman & life. Kongres swoim patronatem objęła Pierwsza Dama RP – Anna Komorowska, a także Ministerstwo Gospodarki, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Klub Polskiej Rady Biznesu.