Magazynier

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt ul. Bodycha 97, 05-820 Reguły
rekrutacja@rafcom.waw.pl
Dodane 1 tydzień i 4 dni temu

Opis

Zespół Rafcom zaprasza do współpracy.
Miejsce ➡️ Reguły (pod Warszawą)
Czas ➡️ od zaraz
Jeśli posiadasz doświadczenia w obowiązkach jakie pełni Magazynier ? i motywację do działania
- dołącz do nas ?
Osoby chętne prosimy o wysyłanie CV na adres:

Obowiązki:
- przyjmowanie dostaw
- przygotowywanie dostaw dla klientów
- sprawdzanie zgodności przygotowywanych zamówień z dokumentem sprzedaży
- obsługa urządzeń magazynowych
- sprawdzanie stanów magazynowych
Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- praktyka pracy na magazynie wysokiego składowania
- praktyka pracy na skanerach
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie i odpowiedzialna postawa w trakcie powierzonych zadań
Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę w systemie dwuzmianowym
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- benefity: pakiet medyczny, kartę Multisport

Lokalizacja

Reguły, Polska, Europa
Bodycha 97, 05-820

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 586
Wyświetlony: 160
Wygasa: 4 msc. i 2 tygodnie od teraz

  • Kolejna seria Fun w ofercie Tadeo Trading.

    Seria pięknych, kolorowych długopisów marki Penmate znowu się powiększyła. Po kolekcji FUN Pastel na rynku pojawiła się nowa FUNtastyczna propozycja.

    Więcej…
  • Grudniowe gratisowanie w Icplus

    Z początkiem grudnia ruszyła akcja promocyjna firmy Intercom_Plus, producenta i dystrybutora materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek. Jak informuje firma  to idealna okazja do promocyjnych zakupów dla partnerów biznesowych, ale także szansa dla nowych klientów na poznanie marki Icplus.