Kontakt MILAN Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Raszynie 05-090, ul. Okrężna 8
biuro@milanpolska.pl
www.milanpolska.pl
Dodane 2 msc. i 3 tygodnie temu

Firma MILAN Polska Sp. z o. o., dystrybutor artykułów szkolno – biurowych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
rejon pracy: woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko - pomorskie

Podstawowe obowiązki:

  • Realizacja ustalonych celów związanych ze sprzedażą
  • Utrzymywanie kontaktów i rozwijanie relacji z Klientami firmy
  • Stałe poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizowanie polityki handlowej i marketingowej firmy
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży, wdrażanie własnych pomysłów
  • Profesjonalne przygotowywanie i prezentowanie oferty produktowej firmy, w tym przeprowadzanie szkoleń u klientów firm
  • Udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez firmę
  • Analiza rynku, badanie potrzeb klientów
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Min. wykształcenie średnie
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość branży
  • Samodzielność, zaangażowanie i chęć do pracy
  • Sumienność, dobra organizacja i planowanie pracy
  • Wysoka motywacja własna, chęć samodoskonalenia i rozwoju, innowacyjność
  • Komunikatywność – łatwość nawiązywania kontaktów, prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz merchandisingu
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Dobra obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość topografii terenu
  • Miejsce zamieszkania – najlepiej województwo pomorskie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja zależna od wyników sprzedaży
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy m.in.: samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy.
  • Szkolenia handlowe, marketingowe i produktowe
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Administratorem Pani/Pan danych jest MILAN Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Raszynie 05-090, ul. Okrężna 8.

Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres biuro@milanpolska.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 463
Wyświetlony: 793
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

  • Czy tablet może już zastąpić laptopa?

    W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami premier wielu nowych tabletów, wyposażonych w Windows 8. Idea tabletu wyposażonego w system operacyjny Microsoft nie jest niczym nowym, ale dopiero prezentacja procesora Intel Atom 4-ej generacji, dała nadzieję na niewielkie urządzenia, zapewniające odpowiednią wydajność.

    Więcej…
  • Etykiety samoprzylepne do najróżniejszych przeznaczeń

    Lato kojarzy się w szczególności z wakacjami, ale łatwo zauważyć, że jest to również okres ślubny. Największą popularnością wśród młodych par cieszą się przede wszystkim miesiące, w nazwie których występuje litera „R” symbolizująca szczęście. Zatem we wakacje królują: czerwiec i sierpień.