Kontakt MILAN Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Raszynie 05-090, ul. Okrężna 8
biuro@milanpolska.pl
www.milanpolska.pl
Dodane 3 tygodnie i 21 godz. temu

Firma MILAN Polska Sp. z o. o., dystrybutor artykułów szkolno – biurowych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
rejon pracy: woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko - pomorskie

Podstawowe obowiązki:

  • Realizacja ustalonych celów związanych ze sprzedażą
  • Utrzymywanie kontaktów i rozwijanie relacji z Klientami firmy
  • Stałe poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizowanie polityki handlowej i marketingowej firmy
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży, wdrażanie własnych pomysłów
  • Profesjonalne przygotowywanie i prezentowanie oferty produktowej firmy, w tym przeprowadzanie szkoleń u klientów firm
  • Udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez firmę
  • Analiza rynku, badanie potrzeb klientów
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Min. wykształcenie średnie
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość branży
  • Samodzielność, zaangażowanie i chęć do pracy
  • Sumienność, dobra organizacja i planowanie pracy
  • Wysoka motywacja własna, chęć samodoskonalenia i rozwoju, innowacyjność
  • Komunikatywność – łatwość nawiązywania kontaktów, prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz merchandisingu
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Dobra obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość topografii terenu
  • Miejsce zamieszkania – najlepiej województwo pomorskie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja zależna od wyników sprzedaży
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy m.in.: samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy.
  • Szkolenia handlowe, marketingowe i produktowe
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Administratorem Pani/Pan danych jest MILAN Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Raszynie 05-090, ul. Okrężna 8.

Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres biuro@milanpolska.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 463
Wyświetlony: 453
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

  • Zaczarowane pudełeczka

    Mikołajki, urodziny, narodziny dziecka, imieniny, zaręczyny, Święta, Dzień Babci, Dzień Mamy i wiele innych okazji nadarzy się, aby wręczyć prezent komuś bliskiemu. Im jego opakowanie będzie ładniejsze, tym obdarowany będzie bardziej zaskoczony. Po tradycyjnych torebkach, zanim poznamy kunszt profesjonalnego pakowania prezentów, idealnym rozwiązaniem wydają się być kolorowe pudełeczka, do których zmieszczą się niewielkie, ale od serca darowane upominki.

    Więcej…
  • SEZON TARGOWY - SONDA REDAKCYJNA

    Branża PBSiZ obecnie znajduje się prawie na mecie spotkań branżowych. W tym roku dość licznie mogliśmy uczestniczyć i korzystać z promocji podczas sezonu targowego. Organizatorzy wręcz prześcigali się w promocjach, bonusach, programach lojalnościowych. Mimo że od kilku lat dość głośno jest na temat przesytu tego typu imprez, ich ilość z roku na rok rośnie.