PH ds. środków chemii gospodarczej i profesjonalnej

Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o. Bielsko-Biała 43-300 ul. Rudawka 88 tel.+48 (033) 443 21 00
www.leviatan.pl
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Leviatan Poligrafia - firma specjalizującą się w dostawach produktów biurowych, szkolnych i poligraficznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. środków chemii gospodarczej i profesjonalnej
Miejsce pracy: województwo śląskie

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizację planów sprzedażowych
  • analizowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • operatywność, umiejętność rozwiązywania pojawiających się problemów, inicjatywa, komunikatywność oraz otwartość,
  • umiejętność współpracy, łatwość nawiązywania kontaktów w tym telefonicznych,
  • biegła obsługa komputera w zakresie programów użytkowych
  • mile wiedziana znajomości języka angielskiego bądź innego języka obcego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • prawo jazdy „B”

Oferujemy:

  • zatrudnienie i wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dobrze zorganizowanej stabilnej firmie.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 467
Wyświetlony: 483
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

  • Porządek nie zrobi się sam!

    Dokładnie dziś, tj 14 września 2016 roku, firma Rafcom poszerzyła swoją ofertę o kolejny asortyment. Wprawdzie od wielu lat dystrybutor produktów marki PRISM dostarcza na rynek także artykuły czyszczące do elektroniki marki CLEVERTON, jednak na taką skalę w środkach czystości jeszcze nie działał.

    Więcej…
  • Historia pewnej temperówki...

    Oszczytko, temperówka, strugaczka, ostrzałka, ostrzynka, zastróżka - to zaledwie kilka nazw mechanicznego gadżetu do ostrzenia ołówków. Produktu, bez którego chyba nie wyobrażamy sobie dziś życia. W szkole, w domu, w biurze, gdy nasze ołówki bądź kredki tracą swoją ostrość, urządzenie to może przywrócić je do należytego użytku. Skąd jednak wywodzi się ten przedmiot? Jakie kryły się pobudki do jego stworzenia?