PH ds. środków chemii gospodarczej i profesjonalnej

Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o. Bielsko-Biała 43-300 ul. Rudawka 88 tel.+48 (033) 443 21 00
www.leviatan.pl
Dodane 1 tydzień i 3 dni temu

Leviatan Poligrafia - firma specjalizującą się w dostawach produktów biurowych, szkolnych i poligraficznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. środków chemii gospodarczej i profesjonalnej
Miejsce pracy: województwo śląskie

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizację planów sprzedażowych
  • analizowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • operatywność, umiejętność rozwiązywania pojawiających się problemów, inicjatywa, komunikatywność oraz otwartość,
  • umiejętność współpracy, łatwość nawiązywania kontaktów w tym telefonicznych,
  • biegła obsługa komputera w zakresie programów użytkowych
  • mile wiedziana znajomości języka angielskiego bądź innego języka obcego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • prawo jazdy „B”

Oferujemy:

  • zatrudnienie i wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dobrze zorganizowanej stabilnej firmie.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 467
Wyświetlony: 286
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

  • Nie widzę zła, nie słyszę zła, nie mówię nic złego...

    Trzy Mądre Małpy, zwane także Trzema Mistycznymi Małpami, wywodzą się ze starożytności i uosabiają zasadę przysłowiową "nie widzą nic złego, nie słuchaj złego, nie mów nic złego".

  • OKI tworzy nową spółkę oferującą drukarki szerokoformatowe

    OKI Data Corporation, spółka specjalizująca się w produkcji drukarek i będąca częścią OKI Group, ogłosiła, że 5 października 2015 r. zakończyła proces przejęcia akcji firmy Seiko I Infotech Inc. (SIIT). SIIT to spółka zależna Seiko Instruments Inc. (SII), która produkuje używane na całym świecie drukarki szerokoformatowe.