Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Pracownik do sklepu papierniczego

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt FHU Student Bożenna Kołodziejczak
ul. Dmowskiego 4
80-243 Gdańsk - Wrzeszcz
http://papierniczystudent.pl
Dodane 3 tygodnie i 2 dni temu

Opis

Sklep papierniczy Student istnieje już od 50 lat. Od samego początku działalności siedziba sklepu znajduje się w tym samym miejscu, na ul. Dmowskiego 4 w Gdańsku – Wrzeszcz.

Obecnie właściciele sklepu poszukują pracownika do do obsługi klienta. Sklep Student to sklep z tradycjami, doskonale znany klientom z Trójmiasta.

Wymagania:

 • Znajomość branży papierniczej i biurowej.
 • Obsługa komputera i kasy fiskalnej.
 • Obsługa programu Subiekt GT.

Firma zapewni spokojną, rodzinną atmosferę. Od potencjalnego kandydata wymagane jest zaangażowanie, uśmiech i profesjonalizm.

CV proszę przesyłać na pocztę mailową: bozennak1951@o2.pl 

Lokalizacja

Gdańsk, Polska, Europa
Dmowskiego 4, 80-243

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 317
Wyświetlony: 125
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Branża PBS podsumowuje 2015 rok

  Bardzo często od naszych Czytelników słyszę pytanie: Jak branża zakończyła 2015 rok? Jakie panują w niej nastroje? Idąc więc za potrzebą rynku przez kolejne tygodnie publikować będziemy komentarze Właścicieli, Prezesów, Dyrektorów na temat minionych 12 miesięcy i życzeń na kolejny rok.

  Więcej…  
 • Polski rynek nasyca się MPS

  W przypadku grup klientów, które decydują się na rozwiązania MPS, z pewnością najważniejszym kryterium jest wielkość, a nie branża, w jakiej działają. Mowa o firmach, które posiadają większą liczbę urządzeń w jednej lokalizacji i jednocześnie większą liczbę grup użytkowników korzystających wspólnie z tych urządzeń. Jedno jest pewne – rynek nasyca się coraz bardziej i inwestowanie w takie systemy stanie się niedługo standardem.

  Więcej…