Pracownik Działu Handlu

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@leviatan.pl
Dodane 1 miesiąc i 2 tygodnie temu

Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje osoby na stanowisko
Pracownik Działu Handlowego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień
  • Stała współpraca z handlowcami regionalnymi
  • Realizacja planów handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Sporządzanie ofert handlowych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub czeskiego, niemieckiego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, operatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera, programów biurowych
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 351
Wyświetlony: 160
Wygasa: 4 dni i 7 godz. od teraz

  • Asterix, Cappuccino i Polowanie na Robale

    Na rynku pojawiły się 3 nowe gry firmy Egmont. Jak zwykle zaskakują fabułą i umożliwiają mile spędzony czas.

    Więcej…
  • Drukarka laserowa – w jaki sposób funkcjonuje?

    Technika druku laserowego mimo, że znana od ponad ćwierćwiecza, weszła na rynek masowy o wiele później niż „tradycyjne” metody. W domach nadal korzystamy z drukarek atramentowych, natomiast w dużych instytucjach, firmach czy w szkołach zdecydowanie częściej spotkać można drukarki laserowe. Mimo rosnącej popularności, wciąż większość z nas nie zna specyfiki działania i nie wie, w jaki sposób przebiega proces wydruku.