Pracownik działu recykling

Kontakt ALLPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Warszawska 79,
42-200 Częstochowa
www.allper.pl
Dodane 1 miesiąc i 3 tygodnie temu

ALLPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje pracownika!

Chcesz współuczestniczyć w rozwoju wiodącego na polskim rynku producenta materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących? Oczekujesz stabilnego zatrudnienia i możliwości rozwoju?

Poszukujesz nowych wyzwań?

Ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:
GŁÓWNE ZADANIA:

? Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży pustych kaset toner/tusz. (przygotowanie oferty, ustalenia terminu transportu, sprzedaż)

? Obsługa klienta w zakresie organizacji odbioru i gospodarowania zużytych materiałów eksploatacyjnych,
Przygotowanie rozliczenia z klientem, przekazanie odpowiedniej dokumentacji.

? Prowadzenie ewidencji odpadów (KPO, rejestr BDO)

? Budowanie długotrwałych relacji z klientami

? Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i zakupowych

WYMAGANIA:

? Wykształcenia min. średniego

? Znajomości j. angielskiego

? Znajomości obsługi komputera, w tym pakietu Office / Libre Office/ Open Office ze szczególnym naciskiem na program kalkulacyjny i stosowanie funkcji tego programu.

? Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów.

? Umiejętności prowadzenia rozmowy handlowej negocjacji.

? Umiejętności pracy w zespole.

? Zaangażowania i dobrej organizacji pracy.

? ZNAJOMOŚĆ TEMATYKI ŚRODOWISKOWEJ MILE WIDZIANA

ZAPEWNIAMY:

? Szkolenie z zakresu przedmiotu skupu /sprzedaży.

? Szkolenie z zakresu obiegu dokumentacji.

? Szkolenie z obsługi programów komputerowych stosowanych do sporządzenia oferty.

OFERUJEMY:

? Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

? Umowę o pracę.

? Stałe godziny pracy (poniedziałek-piątek).

? Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa+prowizja.

? Możliwość rozwoju zawodowego.

? Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Osobą odpowiedzialną za rekrutację na to stanowisko jest:

Dorota Kromołowska

CV kieruj do:
? dorota.kromolowska@allper.pl

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Allper sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Torfowej 2/13, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
2. Kontakt z koordynatorem ds. ochrony danych osobowych e-mail: rodo_allper.pl,
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji.
5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach zwyczajowo przyjętych w procesie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę zamieścić informację, że w celu wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV dobrowolnie udostępnionych dla procesu rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji.
Zostałem/zostałam poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.”

Lokalizacja

Częstochowa, Polska, Europa
ul. Warszawska 79, 42-200

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 590
Wyświetlony: 385
Wygasa: 2 msc. i 2 dni od teraz

  • Sezon targowy wystartował.

    Co raz częściej od przedstawicieli naszej branży, zwłaszcza wśród producentów i importerów, słyszymy, że obecnie rynek jest "zepsuty" licznymi imprezami targowymi. Skoro więc tak liczna grupa narzeka na ten trend to dlaczego nadal wystawia się na tego typu imprezach?

    Więcej…
  • Kredki z gleby i wosku

    Wyglądają jak zwykłe kredki, ale powstały z niezwykłego materiału – gleby i wosku. To właśnie projekt Benno Bruckscha zdobył nagrodę główną PARADYŻ AWARD, 20 000 zł, w jubileuszowej edycji konkursu make me!. Doceniono pomysł, użyteczność oraz szczególną wrażliwość na otoczenie. Nagrody specjalne, 10 000 zł od Łódź Design Festival oraz 5 000 zł od Interprint, przyznano polskim projektantom.