PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt BIURFOL Sp. z o. o.
ul. Chrobrego 149
87-100 Toruń
sekretariat@biurfol.pl
+48 56 655 77 40
www.biurfol.pl
Dodane 1 miesiąc i 3 dni temu

Biurfol Sp. z o.o., jeden z największych w kraju producentów artykułów biurowych i szkolnych, z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • kontakt i opieka nad dotychczasowymi klientami
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z kontrahentami
  • kształtowanie wizerunku firmy
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • praca związana z wyjazdami na terenie całego kraju

Oczekujemy:

  • kreatywności i poszukiwania nowych rozwiązań
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • umiejętności planowania i organizacji własnej pracy
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania nowych kontaktów
  • prawa jazdy kategorii B
  • wykształcenia minimum średniego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego/zawodowego
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@biurfol.pl

Lokalizacja

Toruń, Polska, Europa
Chrobrego 149 , 87-100

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 313
Wyświetlony: 417
Wygasa: 1 miesiąc i 1 tydzień od teraz

  • Jak udekorować biuro na święta?

    Świąteczne dekoracje już od jakiegoś czasu ozdabiają ulice miast czy wnętrza sklepów. Choinki i różnego rodzaju stroiki pojawiają się także w naszych domach. A jak jest z biurami? O tym jak „smacznie” udekorować biuro rozmawiamy z Kingą Dzwonnik, właścicielką firmy Kwiaty dla Biura.
  • Chcemy dać naszym kontrahentom pełne bezpieczeństwo transakcji

    1 lipca 2015 roku katalog towarów objętych mechanizmem odpowiedzialności solidarnej na gruncie podatku VAT został rozszerzony m.in. o materiały eksploatacyjne do drukarek. Oznacza to nic innego jak możliwość wpłacenia kaucji gwarancyjnej na poczet przyszłych zaległości podatkowych. Zmiany uderzą w duże i małe firmy. Jak na tę informację zapatruje się firma Action? O tym i o wielu innych aspektach zmian rozmawiamy z Rafałem Ornowskim, Pełnomocnikiem Zarządu Action S.A. ds marki ActiveJet.